Продовжено проведення обласного етапу конкурсу-захисту

Після вимушеної перерви продовжено проведення обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. 25 лютого підведено підсумки  у наукових секціях «Охорона здоров’я»  відділення хімії та біології і «Прикладна фізика»  наукового відділення фізики і астрономії.

Юні дослідники секції «Охорона здоров’я» запропонували до розгляду журі різнопланові та цікаві теми науково-дослідницьких робіт, зокрема дослідили вплив водних екстрактів пряно-ароматичних рослин на поділ і ріст клітин та як їх можна використовувати в здоровому харчуванні, вивчили соціально-психологічні засади профілактики булінгу в учнівському середовищі, дослідили як дистанційне навчання впливає на здоров’я підлітків та чи впливає прослуховування музики на їх здоров’я, дію Місяця на біоритми живих організмів.

Проблематика досліджень юних експериментаторів досить різноманітна та актуальна. Предметом дослідження  у секції   «Прикладна фізика» стали принцип дії та випробування виготовлених магнітних левітронів, голограм та балістичного хронографа. Юні дослідники  представили свої напрацювання з   питань  енергозбереження в побуті,  дослідження радіаційного фону в житті та його вплив на здоров’я людини, вплив фізичних факторів на проростання і розвиток рослин та залежності  фізичних властивостей води від ступеня забрудненості.

Пишаємося юними успішними дослідниками і бажаємо їм подальших творчих  успіхів!