«Pereiaslav AbitFest 2022» запрошує майбутніх абітурієнтів

Університет Григорія Сковороди в Переяславі запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей – він відбудеться наживо у четвер, 5 травня 2022 року, об 11:00 на YouTube. Ви матимете змогу дізнатися більше інформації про вступ-2022,  запитати щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг, познайомитися з університетом та його життям.

Прямий ефір відбуватиметься за покликанням: https://youtu.be/sr8akO_Lq_w

На прикрість, зважаючи на безпекову ситуацію, наразі заклад не може запросити усіх охочих відвідати його особисто. Проте, повноцінні захоплюючі відео про університет та його факультети і спеціальності, інформативні брифінги з ректором та деканами, фахівцями приймальної комісії та лідерами університетського життя, яким ви матимете змогу поставити свої питання, справді занурять вас у вир сковородинівського життя.

Також, у рамках заходу відбудуться нагородження переможців конкурсу наукових робіт з історії України імені Ярослава Потапенка «Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне»; переможців конкурсу у соціальних мережах «Моя Україна»; вебінар для вступників «Як писати мотиваційний лист?», який точно знадобиться вам при вступі та буде актуальним повсякчас в умовах викликів нашого часу.

Уже 5 травня абітурієнти дізнаються про спеціальності та освітні програми; нову освітню стратегію Університету Григорія Сковороди в Переяславі; умови вступу та матеріально-технічне забезпечення
навчального процесу; можливості для студентів та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати найміцніші дружні зв’язки. Навчаться писати мотиваційний лист.
Запрошуємо всіх, хто планує вступати у 2022-му році, хоче отримати вищу освіту, нові компетентності, можливості для кар’єрного зростання або особистісного вдосконалення.

Телеграм каналу вступників: https://t.me/uhsp_vstup2022

«Pereiaslav AbitFest 2022» чекає на тебе!