Спецкурс для педагогів «Системи контролю версій»

Національний центр «Мала академія наук України» запрошує долучитися до спецкурсу для педагогів «Системи контролю версій».

Для кого? Для педагогічних і науково-педагогічних працівників, зокрема керівників гуртків технічного профілю та вчителів / викладачів інформатики.

Про що? Спецкурс познайомить з особливостями роботи з системою контролю версіями Git, що допомогає вести та контролювати розробку одного проєкту (програмного забезпечення чи додатка) з використанням різних комп’ютерів та різними розробниками. У курсі буде розглянуто підхід до створення методичного посібника (книги) колективом авторів з врахуванням змін, які виконуються на етапах написання, коректури та літературного редагування в системі LaTeX.

Навчання передбачає лекції, самостійну роботу, тестування тощо. За результатами навчання (у випадку успішного виконання принаймні 65% усіх завдань та підсумкового тестування) учасники і учасниці отримають сертифікати (30 годин).

Коли? 07 листопада – 04 грудня 2022 року

Де? На платформах Moodle, Telegram і Zoom (доступ до відповідного електронного ресурсу буде надісланий учасникам на електронну адресу, зазначену під час реєстрації, 4 листопада ц. р.).

Форма для реєстрації: https://forms.gle/zND2Toe6zugRxiaX6

Дедлайн реєстрації – 18.00 3 листопада 2022 року.

Лист про зарахування з усіма деталями щодо навчання учасники отримають на пошту, вказану при реєстрації (тому, будь ласка, перевіряйте правильність написання пошти і персональних даних).

Лист НЦ “МАНУ” додаємо.

“Системи контролю версій”