17 листопада відбулася нарада координаторів територіальних відділень МАН

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – на старті!

У цей відповідальний момент колектив Київського обласного комунального навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» підготував інструктивно-методичну нараду для координаторів територіальних відділень МАН, які безпосередньо займаються підготовкою й організацією І етапу конкурсу у своїх територіальних громадах.

Незважаючи на складну ситуацію з енергозабезпеченням  у більшості громад області, організатори змогли забезпечити участь у нараді в дистанційній формі всіх координаторів, хоча й в асинхронному режимі.

На початку зустрічі директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар наголосила на основних принципах здійснення освітнього процесу та проведення всіх заходів у МАН: безпеці, безбар’єрності, якості, патріотизмі.

Учасники наради також мали змогу познайомитись із нормативно-правовим забезпеченням І етапу конкурсу та алгоритмом його організаційно-методичного супроводу. Особлива увага зверталася на питання дотримання академічної доброчесності в конкурсі-захисті.

На допомогу організаторам І етапу конкурсу в територіальних громадах на сайті закладу розміщено величезний масив інформації, інструктивно-методичних матеріалів, рекомендацій тощо.