Юні дослідники Київщини – учасники міжнародної науково-практичної конференції

 14-15 травня в умовах карантинних обмежень  XXІ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»   відбулася  в онлайн-режимі. Учасниками конференції   стали  10 вихованців гуртків та секцій наукових відділень фізики і астрономії та технічних наук Київського обласного територіального відділення МАН України, учні закладів освіти Згурівського, Обухівського районів, міст Борисполя та Василькова, Фурсівської ОТГ.

Під час пленарного засідання  у програмі Zoom  учасників конференції вітали ректор Національного технічного університету «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Згуровський М.З., президент Малої академії наук України Довгий С.О., професор Інституту теплоенергетики Варшавської політехніки Конрад Швірські, голова правління ГС «Українська воднева рада» Рєпкін О.О.,   директор інституту відновлюваної енергетики НАН України Кудря С.О.

 Для участі в роботі молодіжної секції конференції наукові доповіді представили юні дослідники  –  учні   Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6,  Бориспільського академічного ліцею, Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитсадок», Германівської гімназії та Трипільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівського району, Фурсівського ЗЗСО Фурсівської ОТГ. Тези виступів юних учасників надруковано у збірнику тез XXІ Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

З  виступів та наукових доповідей  вчених з України та зарубіжних країн юні дослідники ознайомилися з сучасними трендами та актуальними питаннями в галузі відновлюваних джерел енергії, перспективами розвитку світової та української відновлюваної енергетики.

 «Як учасниця ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті» я отримала можливість послухати цікаві лекції від фахівців і дуже рада, що стала частиною суспільства, яке намагається змінити світ на краще!» – поділилася враженнями від конференції Валерія Клименко, вихованка гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учениця Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

Сподіваємось, що нові знання стануть потужною мотивацією до власних наукових пошуків та досліджень юних манівців.