Запрошуємо на безкоштовний курс від Національного центру “Мала академія наук України”

Запрошуємо педагогічних працівників закладів освіти, зокрема вчителів ІТ напряму, а також усіх, хто цікавиться питаннями саморозвитку на спецкурс «Web-сервіси та додатки» від Лабораторії інформаційних технологій «IT School» Національного центру «Мала академія наук України».

Спецкурс «Web-сервіси та додатки» познайомить з архітектурою клієнт-серверних інформаційно-телекомунікаційних систем; синтаксисом скриптових мов; методів проєктування та оптимізації баз даних. Учасники набудуть вмінь проєктувати та створювати складні web-сервіси за концепцією Інтернету речей, розробляти клієнт-серверні додатки та клієнтські сценарії; розробляти алгоритми та програми на скриптових мовах програмування, оперувати базами даних. Досвід створення web-сервісів для радіотехнічних інформаційних систем; використання зовнішніх сервісів для передавання, отримання та оновлення необхідної для функціонування радіотехнічних систем інформації.

За підсумками роботи учасники та учасниці отримають сертифікати про підвищення кваліфікації 30 год. (1 кредит ЄКТС).

Терміни проведення: з 19 лютого по 19 березня 2021р.

Формат: онлайн на платформах Moodle, Telegram і Zoom.

Навчальний модуль є безкоштовним.

Програма навчального модуля розміщена на сайті http://man.gov.ua/ua/adult_education_project/announcements у розділі «Освіта дорослих».

Щоб взяти участь, зареєструйся за покликанням: https://forms.gle/q8cs7gfqFpQG24JB7

Дедлайн реєстрації – 16 лютого 2021 р.

Всі деталі спецкурсу, лист про зарахування учасники отримають на пошту, вказану в реєстрації – 18 лютого 2021 р.

Деталі – 0977839347, Марія Славко​