Віртуальна подорож до НУБІП України

17 квітня Національний університет біоресурсів та природокористування України відкрив свої двері для майбутніх абітітурієнтів 2021 року. Серед учасників цього наукового профорієнтаційного форуму, що відбувався у форматі онлайн, були й вихованці Малої академії наук учнівської молоді,    учні-члени наукового відділення мовознавства.  Юні дослідники дізналися про історію університету, досягнення його випускників, про перспективні освітні програми та міжнародні проєкти з вуст ректора Станіслава Ніколаєнка. Здійснили онлайн-екскурсію кабінетами та навчальними і науковими лабораторіями вишу, ознайомилися з умовами навчання та організацією дозвілля студентів.

Другий блок програми передбачав знайомство з гуманітарно-педагогічним факультетом та кафедрами. Тож  юні мовознавці з різних куточків Київщини побували на кафедрі романо-германської філології та перекладу, якою керує Марія Личук, доктор філологічних наук, професор, здійснили комунікацію з викладачами кафедри, взяли участь у перекладацькому квесті та мотиваційній грі разом зі студентами, що навчаються за програмою подвійних дипломів у різних європейських країнах.

Попереду нові зустрічі, нові випробування. Тож нехай життєвий вектор кожного манівця буде виразним, цілеспрямованим, здатним реалізовувати мрії.