Знайомимось із сучасними напрямами лінгвістичних досліджень

21 квітня відбулося підсумкове занняття  віртуальної наукової школи романо-германської філології «Сучасні напрями лінгвістичних досліджень міжкультурної комунікації з іноземної мови в умовах соціокультурної освіти». Спікерами наукової школи стали науковки-філологині з  англійської, французької, іспанської та німецької  мов:  І. Грабовська, завідувач кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат філологічних наук, доцент; В. Ігнатенко, завідувач кафедри романо-германської філології та перекладу факультету права і лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат педагогічних наук, доцент; І. Наваренко, доцент кафедри іспанської та французької філології факультету романо-германської філології  Київського національного лінгвістичного університету, кандидат філологічних наук; О. Охріменко, старший викладач  кафедри  романо-германської філології факультету іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова,  кандидат філологічних наук.

Юні мовознавці та педагоги з міських, селищних та сільських територіальних громад Київщини дізналися про пріорітетні напрями сучасних досліджень англомовного дискурсу, лексико-семантичний, лінгвостилістичний та когнітивний напрями лінгвістичних досліджень, особливості перекладознавчих досліджень з англійської, іспанської, німецької та  французької мов. А студентка І курсу гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України В. Візьонок, колишня МАНівка, розповіла старшокласникам про важливість участі в конкурсах,  наукових конференціях, написанні дослідницьких робіт, оскільки це суттєво допомагає під час навчання в університеті.

Слухачі наукової школи відділення мовознавства отримали як теоретичні знання, так і практичні навички, оскільки стали учасниками інтерактивних вправ, виконували навчальні завдання з наступним коментарем у чатах тощо.  Завершилося заняття наукової школи з мовознавства порадами менторів юним науковцям щодо написання науково-дослідницької роботи в царині романо-германської філології: take aways для захисту наукового проєкту та участі в дискусії у 2021/2022 навчальному році.

Усі матеріали заняття наукової школи з романо-германської філології будуть розміщені на сайті МАНУМ у науковому відділенні мовознавства. Тож, цікавих досліджень вам, юні мовознавці та педагоги, і нових лінгвістичних знахідок і відкриттів.