НАСТАНОВНА СЕСІЯ У НАУКОВОМУ ВІДДІЛЕННІ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

ГРАФІК
настановних сесій для наукових відділень
Київського обласного територіального відділення МАН України

Дата проведення Наукове відділення Реєстрація
14.09.2022

15:00

XІ. ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

       Секції:

  1. Загальна біологія
  2. Біологія людини
  3. Ботаніка
  4. Зоологія
  5. Медицина
  6. Валеологія
  7. Психологія
  8. Хімія
РЕЄСТРАЦІЯ
22.09.2022

15:00

І. ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

      Секції:

  1. Українська література
  2. Зарубіжна література
  3. Фольклористика
  4. Мистецтвознавство
  5. Літературна творчість
  6. Кримськотатарська гуманітаристика
РЕЄСТРАЦІЯ
22.09.2022

16:00

VІІ. КОМПЮТЕРНИХ НАУК

       Секції:

  1. Комп’ютерні системи та мережі
  2. Кібербезпека
  3. Технології програмування
  4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
  5. Internet-технології та WEB дизайн
  6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
РЕЄСТРАЦІЯ
27.09.2022 ІІ. МОВОЗНАВСТВА

       Секції:

  1. Українська мова
  2. Іспанська мова
  3. Англійська мова
  4. Німецька мова
  5. Французька мова
  6. Польська мова
РЕЄСТРАЦІЯ
29.09.2022

17:00

IX. ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ

       Секції:

  1. Теоретична фізика
  2. Експериментальна фізика
  3. Астрономія та астрофізика
  4. Аерофізика та космічні дослідження
РЕЄСТРАЦІЯ
06.10.2022

15:00

V. НАУК ПРО ЗЕМЛЮ

       Секції:

  1. Географія та ландшафтознавство
  2. Геологія, геохімія та мінералогія
  3. Кліматологія та метеорологія
  4. Гідрологія
  5. Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі
РЕЄСТРАЦІЯ
06.10.2022

15:00

X. ЕКОНОМІКИ

       Секції:

  1. Економічна теорія та історія економічної думки
  2. Мікроекономіка та макроекономіка
  3. Фінанси, грошовий обіг і кредит
РЕЄСТРАЦІЯ
25.10.2022

15:00

XІІ. ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

       Секції:

  1. Екологія
  2. Охорона довкілля та раціональне природокористування
  3. Агрономія
  4. Ветеринарія та зоотехнія
  5. Лісознавство
  6. Селекція та генетика
РЕЄСТРАЦІЯ
28.10.2022 ІІІ. ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

       Секції:

  1. Філософія
  2. Соціологія
  3. Правознавство
  4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії
  5. Педагогіка
  6. Журналістика
РЕЄСТРАЦІЯ
28.10.2022 ІV. ІСТОРІЇ

       Секції:

  1. Історія України
  2. Археологія
  3. Історичне краєзнавство
  4. Етнологія
  5. Всесвітня історія
РЕЄСТРАЦІЯ
  VІ. ТЕХНІЧНИХ НАУК

       Секції:

  1. Технологічні процеси та перспективні технології
  2. Електроніка та приладобудування
  3. Матеріалознавство
  4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
  5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
  6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
  7. Науково-технічна творчість та винахідництво
РЕЄСТРАЦІЯ
  VІІІ. МАТЕМАТИКИ

       Секції:

  1. Математика
  2. Прикладна математика
  3. Математичне моделювання
РЕЄСТРАЦІЯ