ARCHIKIDZ! – перший спеціалізований фестиваль архітектури для дітей у 2021 році

22-23 травня в Києві відбудеться щорічний Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей ARCHIKIDZ! Тема фестивалю 2021 року – “Музика і архітектура”. Подія об’єднає професійних архітекторів, урбаністів та дітей, які мріють змінити світ за допомогою архітектури і музичного мистецтва.
“Ось уже рік як ми з командою комунікуємо і проводимо архітектурні майстер-класи з дітьми у режимі онлайн. Це діти з усієї країни, з різних шкіл – маленьких у селах і великих у містах-мільйонниках, діти різного віку. Коли ми розповідаємо про ARKHIKIDZ, перше, що говоримо: наш фестиваль – це не змагання, це весела гра, фан. Це саме те місце, де ми можемо собі дозволити робити усе, що бажаємо. У нас з вами немає норм, правил, критеріїв, обмежень, як в конкурсах. Тут ми намагаємося дати вам більше простору, більше можливостей.” – розповідає директорка фестивалю Ольга Глініна.

Вхід для відвідування з 11.00 до 17.00  (за умови  завчасної реєстрації  за посиланням)

 

ARCHIKIDZ! — це програма архітектурної освіти Національного центру “Мала академія наук України”, який є центром наукової освіти UNESCO. Місія — через архітектуру розвивати креативне, просторове, критичне мислення дітей та навички, які необхідні їм у майбутньому. Велика увага приділяється  роботі дітей в команді.

Про фестиваль ARCHIKIDZ  на офіційному сайті.

Умови проведення

Детальна інформація за телефоном (050)463 90 73 – Ольга Глініна