Браво юним дослідникам Київщини!

Гордимося, що цьогоріч з 325 учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 205 стали переможцями! За рішенням журі 56  абсолютних переможців конкурсу – володарів I місць у складі команди Київщини будуть змагатися за першість на всеукраїнському рівні.

Дякуємо всім юним учасникам конкурсу-захисту!

Юні друзі!

Історія вашого успіху почалась. Сьогодні ви зробили перші, але дуже важливі, переможні  і значимі кроки до здійснення заповітних життєвих мрій, до успішного майбутнього.

Прийміть щирі вітання й захоплення вашими досягненнями, сміливістю наукових пошуків, значимістю перемог, унікальністю інтересів і прагнень!

Сміливіше – до нових успіхів і звершень!

 

 Вітаємо переможців  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у 2020/2021 навчальному році:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [460.69 KB]

 

Хронологію проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН занотовано у ЩОДЕННИКУ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» за посиланням: https://kyivobl-man.in.ua/ii-etap-konkursu-zahystu/

Дякуємо всім юним учасникам конкурсу-захисту, науковим керівникам їх дослідницьких проєктів! Велике спасибі науковцям, які працювали у складі журі!