День Конституції України в МАН Київщини

Демократія. Правове суспільство. Закон. Яку роль відіграють ці поняття в житті українців? Саме такі питання були в програмі обласної літньої профільної наукової онлайн-студії “Конституція України: від Пилипа Орлика — до наших днів”, яка працювала онлайн з 26 по 28 червня в Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладі «Мала академія наук учнівської молоді» для учнів наукових відділень Історії,  Філософії та суспільствознавства.

Підсумком навчання в студії стала обласна інтернет-конференція «Україна Соборна», де разом з науковцями, викладачами профільної онлайн-студії,  результатами своїх знахідок ділилися юні дослідники. Окрім Соборності України, розглядалися питання українського державотворення та ролі Конституції України як важливої віхи в цьому процесі, важливості архівної спадщини для підґрунтя учнівських наукових розвідок, волонтерства та його значення в житті Збройних Сил України та українського народу, розвитку  кіномистецтва як джерела донесення до людей правдивої, не фейкової інформації  про історичні й сучасні події.

Вихованці гуртків та члени обласного територіального відділення МАН України також мали можливість стати активними учасниками Open Quiz “Конституційна ніч в Парламенті” – вікторині, яка містила питання щодо проблем ухвалення Основного закону нашої держави вночі з 27 на 28 червня 1996 року.

Жити в суверенній, незалежній, демократичній, соціальній, правовій державі — мета кожного українця! За це право бореться український народ і Збройні Сили України проти російської агресії. До її здійснення наближає й навчання, дослідницька діяльність учнівської молоді Київщини.

Ми віримо в Перемогу! Віримо в правду! Віримо в Збройні Сили України! 💙💛