День науки в Малій академії наук Київщини

Напередодні дня науки в Україні, який цьогоріч відзначали 21 травня, стартував онлайн  МАН-марафон «Ми обираємо науку». Учасники марафону – юні науковці Київщини, які цього року презентували свої перші дослідницькі проєкти на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Що спонукало дітей працювати над науковими роботами? Які компетенції вони здобули, навчаючись у Малій академії наук? Які кроки в науку стали найбільш успішними? Відповіді на ці запитання – у коротких меседжах онлайн марафону, який триватиме протягом п’яти днів на сторінці КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» у мережі Facebook. Посилання – на відео старту марафону: https://fb.watch/d8vXRZy16W/

Найбільш успішні власні дослідницькі проєкти юні науковці Київщини презентуватимуть у червні на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. За підсумками II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту цьогоріч Київщину представлятимуть 82 учні, проєкти яких стали переможцями у 56 секціях 12 наукових відділень. Радіємо успіхам юних інтелектуалів області і бажаємо перемог на національному рівні!

Наша згуртованість і націленість на результат, віра в освіту і науку робить нас сильнішими і продуктивнішими, впевненішими. Цінуємо кожного юного дослідника, кожного педагога і науковця нашої дружньої академічної МАНівської спільноти.

З Днем науки, Київщино!