День Соборності України: старт обласної учнівської інтернет-конференції МАН

Запрошуємо юних дослідників області до участі в інтернет-конференції «Україна соборна», яку проводить КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”.

Конференція проводиться з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої демократичної європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації.

Для участі у інтернет-конференції необхідно до 01.06.2020 року подати роботу на електронну адресу ivelva19@gmail.com  (контактна особа – Івашкіна Олена Василівна, методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», координатор наукового відділення історії) з поміткою «на інтернет-конференцію».

Підсумки інтернет-конференції буде підведено напередодні Дня Конституції України у червні 2020 року. За підсумками конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів. Учасники конференції отримають сертифікати.

Вимоги до написання робіт. Орієнтовні теми робіт

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [288.02 KB]