День Соборності України: старт обласної учнівської інтернет-конференції МАН

Запрошуємо юних дослідників області до участі в інтернет-конференції «Україна соборна», яку проводить КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”.

Конференція проводиться з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої демократичної європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації.

Для участі у інтернет-конференції необхідно до 01.06.2020 року подати роботу на електронну адресу ivelva19@gmail.com  (контактна особа – Івашкіна Олена Василівна, методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», координатор наукового відділення історії) з поміткою «на інтернет-конференцію».

Підсумки інтернет-конференції буде підведено напередодні Дня Конституції України у червні 2020 року. За підсумками конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів. Учасники конференції отримають сертифікати.

Вимоги до написання робіт. Орієнтовні теми робіт