Для учнів Київщини проходить цикл онлайн-лекцій «Цікаво про економіку»

Юні дослідники Київщини по максимуму використовуть можливості дистанційного навчання і здобувають знання в галузі економіки: протягом травня  МАН Київщини спільно з кафедрою менеджменту ім. професора Й.С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України організовано цикл онлайн лекції «Цікаво про економіку».

До аудиторії заходу долучаться не тільки старшокласники, а й педагоги, адже зміст лекцій – актуальний і продуманий і передбачає роботу восьми онлайн-студій, інтерактивне спілкування з 11 науковцями, цікаві теми для обговорення.

Старшокласники вже мали можливість ознайомитися з особливостями використання Digital та Smart технологій, дізналися, що таке мотиваційний менеджмент та лідерство, етика бізнесу. Також науковці розповіли, як забезпечити якість продукції та надання послуг, ознайомили юних інтелектуалів з професією «керівник адміністративних служб» тощо.

Всі, хто цікавиться економікою, має можливість долучитися до онлайн-лекторію. Зокрема,  на 26 травня  заплановано роботу онлайн-студії на тему «Персонал на фірмі – як управляти та досягати успіху»  (лектори: к.е.н, професор Балановська Тетяна Іванівна та к.е.н, доцент Троян Аліна Василівна, URL вхід: https://us04web.zoom.us/j/77326080396);  29 травня – «Соціальна відповідальність бізнесу в умовах карантину», лектори: к.е.н, доцент Гогуля Ольга Петрівна та к.е.н, ст. викладач Драмарецька Кристина Павлівна, URL вхід: https://us04web.zoom.us/j/74660569160). Початок лекцій о 15.00.

По завершенню курсу лекцій слухачі отримали сертифікати учасника циклу онлайн лекцій «Цікаво про економіку».