ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

ЗНАЙОМТЕСЬ: ПОРТРЕТИ ГЕРОЇВ!

         Сьогодні наш народ відзначає День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят цього року. Ми завжди з пошаною й гордістю вшановували воїнів-захисників Вітчизни, але під час повномасштабної війни Збройні Сили  – щит і меч України, наша опора і захист від віроломного ворога. Найкращі сини й дочки України в лавах Збройних Сил України відстоюють свободу і незалежність нашої Батьківщини. Кожний із них заслуговує на наш низький уклін і найщиріші слова подяки. А ще на пам’ять і шану всього народу й прийдешніх поколінь про їхній подвиг.

         Юні дослідники Київського обласного територіального відділення МАН вивчали життєвий і бойовий шлях наших сучасників – Героїв війни – борців за волю й незалежність українського народу. У День Збройних Сил України вони презентували відеорозповіді про військову звитягу своїх земляків, випускників своєї школи, наших мужніх захисників. Зворушує кожен почутий нарис, історія. З трепетом і захопленням розповідають доповідачі про подвиги й самопожертву українських воїнів, які вважали свою відвагу звичайною роботою, виконанням завдання воїна – захищати Батьківщину.

         Ці розповіді збагачують нас любов’ю,  загартовують  душі патріотизмом і нескореністю. Пошуки й дослідження подвигів нових героїв обов’язково продовжаться, це наш внесок у Перемогу України.

Слава Україні! Слава Героям України!

Переглянути відеопрезентації можна ТУТ