До нових пошуків і звершень у світі науки

Яскравою подією стала обласна виїзна профільна школа МАН, яка відбулася 20 вересня 2019 року на базі Богуславського навчально-виховного об`єднання «Ліцей №3 – МАН». Близько 70 учнів 8-11 класів Богуславського району цього дня зробили для себе багато цікавих відкриттів.

Тематика заходу стосувалась організації та здійснення наукового дослідження в галузі технічних наук. Директор КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар та методист Валентина Цибко презентували систему роботи Київського обласного територіального відділення МАН і закликали старшокласників реалізувати власний дослідницький потенціал засобами Малої академії наук.

На зустріч з дітьми та педагогами приїхали науковці одного з найбільших та найпрестижніших в Україні закладів вищої освіти – НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Закохані в науку вчені захоплено розповідали дітям про сучасні тренди в галузі технічних наук, матеріалознавство, нанотехнології, інженерне проектування…

Для дітей сильною мотивацією до власних наукових пошуків завжди є практична складова профільних наукових шкіл. І цього разу науковці підготували багато цікавого. Зокрема, практикум  на тему досягнень у розробці нових технологій у матеріалознавстві супроводжувався презентацією виробів, виготовлених за цими технологіями.

Найбільше захоплення в аудиторії  викликала можливість долучитися до дослідів щодо особливостей процесів лиття з металу. Кожен бажаючий міг виготовити власний виріб, отримати пояснення всіх процесів, що відбувались у «польовій лабораторії».

Сподіваємось, нові відкриття, які діти зробили під час профільної наукової школи, стануть для них початком нових пошуків і звершень у світі науки.