Долучайтеся до онлайн-марафону з нагоди Міжнародного дня кар’єри жінок в IT

Запрошуємо учнів старших класів закладів освіти Київщини на онлайн-марафон “Дівчата заряджають технології” від Cisco Networking Academy Ukraine та провідних університетів України. Захід відбувається в рамках Всеукраїнського фестивалю  «STEM-весна 2021» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України. 10-й рік поспіль компанія Cisco організовує масові події для молоді з нагоди Міжнародного дня кар’єри жінок в ІТ. Участь в ініціативі безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників.

Для отримання доступу до майстер-класів, відеозаписів, тестів та конкурсів кожна учасниця/учасник реєструється особисто за посиланням: https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/m/course-359809. Викладачі відповідають за реєстрацію учнів в одному класі та інструктують  їх задля зазначення правильної назви навчального закладу під час тестування. Вчителю також варто пройти реєстрацію і замовити сертифікат для навчального закладу з головної сторінки класу онлайн-марафону.

Онлайн-марафон триматиме до 15 травня 2021 року.

Формат заходу:

  • Перегляд відеозаписів розповідей дівчат, які зробили успішну кар’єру в ІТ (на вибір з наявних).
  • Майстер-клас ANYONE CAN CODE – Кожен може автоматизувати своє життя за 15 хвилин.
  • Складання навчального тесту для отримання сертифікату.
  • Профорієнтаційна хвилинка.
  • Різноманітні конкурси та події від університетів.

Місія заходуЗалучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики. Також ознайомитися з перспективами кар’єрного розвитку в ІТ може бути цікаво хлопцям.

За результатами події учасники отримують сертифікати, навчальний заклад отримує сертифікат за умови наявності 10+ сертифікатів  його учнів. За перемогу в конкурсах від університетів передбачено сувеніри від компанії Cisco та партнерів конкурсів.