Досліджуємо історію на фестивалі LEGIO HISTORICA

Цікаві теми історичної науки досліджували 1 грудня 2019 року МАНівці Київщини разом з науковцями та студентами Історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. «Жінка в античному полісі: правила виживання», «Гастрономічні дослідження: чому важливі і кому потрібні?», «Місто: історія, культура, суспільство», «100 років студенства: чи можна створити єдиний образ українського студентства з 1917 по 2017 рік?» – ці та інші захоплюючі дослідження об`єднали любителів історії в рамкахз соціально-освітнього прєкту LEGIO HISTORICA V.

Діти разом з педагогами відвідали майстерню костюмів, історичні реконструкції, взяли участь у воркшопі, прослухали лекції науковців ознайомилися з новинками книжкового ярмарку.

З великим захопленням юні дослідники попрактикувались у каліграфічному письмі. З гордістю, «вогником» в очах слухали Ірину Правило, режисера ігрового фільму «Джеря», яка презентувала результати проєкту «Джеря» Написання сценарію» під час кіномарафону «Гібридна анімація: від минулого до сьогодення».

Саме через такі фестивалі, заходи, зустрічі ми зміцнюємо свій національний дух, об`єднуємось у бажанні жити в мирній, багатій, вільній і рідній країні.

Дякуємо Історичному факультету КНУ імені Тараса Шевченка за чудову організацію цікавого соціально-освітнього прєкту LEGIO HISTORICA V.