Досліджуємо історію України через призму історії окремих родин

Досліджуємо історію України через призму історії окремих родин! 5 травня учасники віртуальної історичної студії МАН занурилися в літопис родини Шухевичів у контексті української історії. У цікаву віртуальна подорож в минуле з дослідженням генеалогії відомої родини запросила Галина Бондаренко, кандидат історичних наук, керівник  гуртка «Основи науково-дослідної діяльності (історичне краєзнавство)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учитель історії та правознавства ОЗЗСО «Ковалівський ліцей».

Україна – молода держава на політичній карті світу, але українці – давній та славний народ, який займає почесне місце у світовій історії та культурі. Історично склалося так, що довгий час Україна перебувала у складі інших держав, які на догоду своїм політичним та економічним інтересам диктували та трактували нашу історію. І невідомо що було б із нами, українською культурою, звичаями якби не окремі люди – відомі особистості і навіть цілі родини, які стали на захист всього українського. Однією з таких родин є Шухевичі.

Учасникам віртуальної історичної студії МАН було запропоновано матеріали наукового дослідження про вісім осіб родини Шухевичів у контексті української історії. Безперечно, подані факти спонукатимуть юних істориків і педагогів до власних наукових розвідок.

Усім, хто зацікавився тематикою історичної онлайн-студії, Галина Бондаренко запропонувала орієнтовний перелік тем для власних наукових досліджень.