Вчимося досліджувати ліси в науковій профільній школі МАН

Фундаментальні та прикладні наукові  дослідження з лісознавства були представлені науково-педагогічними працівниками  Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України на профільній науковій школі з лісознавства, яка відбулась  20 січня в науковому відділенні екології та аграрних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Захід відбувся  в  середовищі zoom для понад 30 дослідників у секції “Лісознавство” Київського обласного територіального відділення МАН України.

 

З особливостями проведення науково-дослідницької роботи в лісових угрупуваннях та екосистемах ознайомила Пузріна Наталія Василівна, завідувач кафедри лісівництва, доцент, кандидат сільськогосподарських наук, член-кореспондент Лісівничої академії наук України. Науковка ознайомила аудиторію з причинами пошкодження лісів, методами захисту і охорони лісових екосистем.

Як створити проект з озеленення та благоустрою території в населеному пункті,  які особливості дослідження об’єктів природно-заповідного фонду, учні та педагоги дізналися із виступу Піхало Олесі Віталіївни, доцента кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну, кандидата сільськогосподарських наук, доцента.

Сучасні методи лісовідновлення та лісорозведення, деревного розсадництва, насівництва, плантаційного лісовирощування представив Іванюк Ігор Вікторович, доцент кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій, кандидат сільськогосподарських наук.

Щоб максимально зацікавити учасників профільної наукової школи в дослідженнях у секції «Лісознавство», науковці запропонували перелік актуальних тем для створення дослідницьких проектів та науковий супровід юних дослідників.

Тематика науково-дослідницьких робіт  у секції “Лісознавство”