Досліджуємо Україну разом!

Київщина вітає переможців XV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти! Наші юні патріоти цьогоріч вибороли 19 призових місць!

І місце

Кушніренко Вікторія Сергіївна, учениця 8 класу Опорного закладу освіти «Ржищівська гімназія «Гармонія» Ржищівської міської ради;

Герега Яна Євгеніївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності (українська мова)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»,  учениця 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No6 Білоцерківської міської ради;

Верещакова Евеліна Олександрівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Гейкаленко Софія Павлівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Зварич Олександра Вадимівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради.

ІІ місце

Вакуленко Наталія Анатоліївна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Смірнова Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Толочко  Дар’я Сергіївна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Шихненко Аделія Анатоліївна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу  «Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No2» Іванківської селищної ради Бучанського району;

Гуйда Анна Вячеславівна, учениця 11 класу Путрівського опорного закладу освіти-освітній центр Глевахівської селищної ради Фастівського району;

Євтіхій Олександра Віталіївна, учениця 11 класу Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Обухівського району;

Заріфі Зарміна Наджибовна, учениця 11 класу Фарбованського НВК
«ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської міської ради  Бориспільського району;

Кравець Дмитро Олександрович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No6 Білоцерківської міської ради.

ІІІ місце

Горбач  Дарина Ігорівна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Ржищівська гімназія «Гармонія» Ржищівської міської ради;

Зузанська Ксенія, учениця 9 класу Закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району;

Расулова Ангеліна Рамісівна, учениця 9 класу Броварської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Броварської
міської ради;

Чернікова Ольга Валеріївна, учениця 10 класу Закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району;

Шереметьєва Злата Ігорівна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу  «Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No2» Іванківської селищної ради Бучанського району;

Юр’єв Ігор Юрійович, учень 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. В. О. Сухомлинського Броварської міської ради.

Щиро вдячні кожному учневі та педагогу за цікаві, змістовні, а подекуди й несподівані наукові українознавчі розвідки.

До 25 травня 2022 р. усі переможці Конкурсу та їхні наукові керівники отримають грамоти та подяки, які будуть надіслані на електронні адреси закладів освіти.

Все буде Україна! Все буде Перемога!