Другий день конкурсу-захисту: захоплюючий марафон для юних дослідників

25 лютого МАН Київщини стала епіцентром онлайн-конференцій з 68 юними ерудитами, авторами науково-дослідницьких робіт: цього дня під час конкурсу-захисту в середовищі Zoom паралельно працювали у 15 секціях  семи наукових відділень!

Наукове відділення мовознавства було представлено секціями «Іспанська мова»,  «Польська мова», «Французька мова», «Німецька мова». У науковому відділенні філософії та суспільствознавства юні дослідники змагалися за першість у секції «Педагогіка».

Плідно попрацювали представники секцій «Електроніка та приладобудування», «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка», «Науково-технічна творчість та винахідництво» наукового відділення технічних наук.

Природничий напрям цього дня був представлений секціями «Хімія», «Селекція та генетика» та «Агрономія».

Дякуємо за витримку і організованість представникам найбільш чисельної секції «Історичне краєзнавство», за першість у якій боролися 15 ерудитів. Також досить тривалою була робота zoom-конференції для секцій «Економічна теорія та історія економічної думки», «Мікроекономіка та макроекономіка»,  «Фінанси, грошовий обіг і кредит».

Дружною і злагодженою командою МАН Київщини щодня долаємо нові виклики! Вдячні всім конкурсантам, членам журі, науковим керівникам науково-дослідницьких робіт учнів!