Екскурсія на підприємство для фіналістів обласного профорієнтаційного бізнес-турніру

Про бізнес, ідеї, прибутки, команди однодумців можна слухати і слухати… Але краще все бачити на власні очі. Таку можливість отримали  фіналісти III Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини, організованого Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді».

Інноваційне виробництво сучасної електрофурнітури дітям показали на підприємстві ТОВ «ПЛАНК  ЕЛЕКТРОТЕХНІК», що входить до складу холдингової компанії UF uture. Делегацію юних бізнес-геніїв гостинно зустріла команда справжніх новаторів виробництва на чолі з директором Крижановським Олександром, який особисто презентував інноваційну модель вітчизняного виробництва, його структуру і принципи функціонування.

Після інструктажу з теніки безпеки, яку провела Головатенко Галина, діти побачили справжній сучасний виробничий процес нашого українського продукту. Головний інженер заводу Грабовський Сергій з гордістю презентував єдиний в Україні тепловий насос, завдяки якому підприємство є повністю енергонезалежним. Про роботу надсучасних термопластів розказав і показав їх дію начальник виробництва Тригуба Юрій. З усіма етапами й особливостями виготовлення електрофурнітури ознайомила начальник відділу кадрів Ващенко Валерія, яка наголосила на важливості взаємодії команди для успіху підприємства.

Дітям будо досить цікаво спробувати себе в ролі працівників підприємства і власноруч виготовити фурнітуру (розетку для власної оселі).

Справжнім сюрпризом напередодні Дня Святого Миколая стали імбирні пряники із зображенням фасаду ТОВ «ПЛАНК  ЕЛЕКТРОТЕХНІК».

Всі учасники екскурсії висловлюють подяку колективу та адміністрації ТОВ «ПЛАНК  ЕЛЕКТРОТЕХНІК»! З першої хвилини нашого знайомства ми відчули щирість і побачили зацікавленість у співпраці задля розвитку учнівської молоді Київщини!