Філософський семінар для підлітків “Обрії майбутнього”

Триває реєстрація на участь в філософському онлайн-семінарі “Обрії майбутнього”.

Умови відбору

Ми запрошуємо до участі вмотивованих креативних підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10 класі, готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей.

Умови участі

Обов’язковою умовою участі є проведення локального проєкту «Обрії майбутнього» у своєму селі чи місті. Це проєкт, який випускники організовують щонайменше для 30 однолітків. Під час його реалізації підлітки застосовують отримані знання та навички на практиці. Так молодь в регіонах має можливість долучитися до неформальної освіти.

Таймлайн. Реєстрація

До 11 жовтня зареєструйся на my.klitschkofoundation.org:

1. Заповни свій профіль у системі;

2. Обери проєкт «Обрії майбутнього»;

3. Дай відповідь на усі питання анкети;

4. Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою; (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з YouTube;

5.Прослідкуй, щоб твоя відеовізитівка не була у відкритому доступі, а переглянути його можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування «Відкритий доступ» на «Доступ за посиланням».

Фінал

20 переможців отримають Email-лист 20 жовтня.

До того, як потрапити на проєкт, фіналісти виконують завдання менеджерів: вивчають адаптовані філософські тексти, які будуть обговорювати на проєкті, дивляться фільми, пишуть есе, проходять тести на визначення особистості.

Дати проведення проєкту: 30 жовтня – 1 листопада

Формат проєкту: онлайн через застосунок Zoom.

Партнер проєкту

Аспен Інститут Київ – громадська організація, яка сприяє розвитку взаєморозуміння між українськими лідерами за ключовими питаннями, підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства і культури ведення діалогу про принципи громадської взаємодії.

Фінансування

Проєкт фінансується за кошти організаторів проєкту – благодійного фонду Klitschko Foundation та громадської організації Аспен Інститут Київ.