Філософський симпозіон-2020 – конференційне кунг фу

Що може спонукати учнівську молодь до філософських роздумів та активних дискусій? У МАН Київщини – обласна науково-практична конференція «Філософський симпозіон». Цього року 30 жовтня з ранку до вечора юні учасники симпозіону презентували власні дослідження в рамках теми «Вплив особистості на формування світового інтелектуального та мистецького спадку». Онлайн-зустріч у середовищі ZOOM об’єднала понад 60 учасників: юних інтелектуалів, науковців закладів вищої освіти України, методистів КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та педагогів – наукових керівників дослідницьких проєктів.

Удалий початок – половина успіху усієї справи. На симпозіоні таким початком була його пленарна частина: учні побували на майстер-класі «Конференційне кунг фу. Як стати Воїном Дракона?». За інтригуючою назвою – аналіз виступів учасниць симпозіону, головні акценти у питаннях презентації дослідження. Тренер-ментор майстер-класу – Любов Терехова, кандидат філософських наук, методист НЦ «Мала академія наук України».

Динаміка «кунг фу» хвилею перекотилась і на роботу трьох секцій симпозіону, де розглядали тему заходу через призму історії, мистецтва та соціуму. Секції працювали паралельно, тому можливість презентувати свої перші наукові розвідки отримали всі охочі.

Філософський симпозіон – 2020 завершено! Дякуємо всім, хто долучився до цього дослідницького марафону. Наші учні, як завжди, дивують своїми дослідженнями, глибокими й непересічними думками, висновками. Щира вдячність – науковцям, котрі плекають молоде покоління дослідників.