Філософський сипозіон – 2019: досліджуємо проблеми гендеру в суспільних науках

У науковому відділенні філософії та суспільствознавства Київського обласного територіального відділення МАН України відбувся «Філософський симпозіон – 2019» – зустріч юних і непересічних дітей області, дітей з яскравими думками та ідеями, для пізнання нового, незвіданого, глибокого… Цього року діалог учасників симпозіону базувався на проблемах гендеру в суспільних науках. Аудиторія симпозіону – близько 120 учнів та педагогів закладів освіти міта Білої Церкви, Переяслава-Хмельницького, Сквирського, Ставищенського, Васильківського районів, Узинської та Фурсівської ОТГ.

 

Разом з дітьми на пленарному засіданні працювали науковці, представники НЦ «Мала академія наук учнівської молоді» та КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»: Отраднова Олеся, заступник декана з наукової роботи та міжнародної діяльності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор; Терехова Любов, методист відділу навчально-виховної роботи НЦ «МАНУ», кандидат філософських наук; Щепанський Віталій, методист лабораторії суспільних та гуманітарних наук Науково-методичного центру НЦ «МАНУ», кандидат філософських наук.

 

Всі юні філософи – учасники симпозіону отримали сертифікати!

Дякуємо науковцям і педагогам, які долучилися до організації та роботи симпозіону! Дякуємо юним дослідникам  – учасникам симпозіону за допитливість, бажання мислити і ділитися власними думками  з оточуючими! Запрошуємо вас до участі у заходах і проєктах МАН Київщини!