ФІЗИКА – НАУКА ПРО ВСЕ І ВСЮДИ

Дізнатися, як змінювалися уявлення людства про будову світу від стародавніх часів до  сьогодення,  змогли  здобувачі освіти 5-9 класів  протягом грудня в циклі онлайн-лекцій з курсу фізики “З чого складається все?” в рамках Всеукраїнської профільної школи з фізики Малої академії наук України.

Учні поринули також у захопливий світ фізики елементарних частинок, познайомилися з їхніми властивостями та дізналися, які технологічні відкриття роблять завдяки фундаментальній фізиці.

  

Під час онлайн-зустрічей  слухачі  дізналися, яке обладнання використовують під час досліджень в цій галузі: розглянули прилади та методи, які використовуються для вивчення найменших та найбільших складових Всесвіту, обговорили нерозгадані таємниці будови світу.

 

 «На мою думку, інформація, яку представляли на курсі, була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Найбільше мені сподобалась частина про будову всесвіту» – так відгукнувся про заняття  Герасименко Євгеній, учень 7 класу  Клавдіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка  Немішаївської селищної ради.

Такі курси зацікавлюють учнів, сприяють популяризації наукових знань серед здобувачів освіти, поступово розкривають таємниці фізики та  спонукають  до детальнішого пізнання навколишнього світу.