Флешмоб «Прапорові барви України»

22 серпня 2017 року міська Білоцерківська бібліотека №2 гостинно відчинила двері для допитливих дослідників, що цікавляться питаннями історії державотворення, становлення новітнього українського суспільства і пам’ятає подвиги людей, які виборювали незалежність України. Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців.
Сьогодні державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ. Щодня ми змушені відстоювати державний суверенітет нашої країни, обороняти територіальну цілісність кордонів та захищати власне право жити на рідній землі. Послухати про славетних українців, які вибороли ту віками вимріяну незалежність, та відвідати виставку науково-дослідницьких робіт прийшли студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».
День прапора 017 3
З вітальним словом до учасників заходу звернулася заступник директора з навчально-методичної роботи Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Куделя Л.А. Людмила Анатоліївна привітала студентів з наступаючим державним святом та ознайомила їх із загальними напрямами роботи закладу, розповівши про досягнення Малої академії наук учнівської молоді та важливість займатися науково-дослідницькою діяльністю.
День прапора 017 6
Завідувач методичним відділом Губрій О.В. у своєму виступі наголосила на актуальності перебування учнів в гуртковій науково-дослідницькій роботі Малої академії наук учнівської молоді, відзначивши, що це може стати важливим критерієм складного життєвого рішення – вибору професії. Методист Малої академії наук учнівської молоді Бойчук О.В. зосередила увагу присутніх на історії створення жовто-блакитного прапора як державного символу України. Студенти мали можливість переглянути інформативний ролик про той шлях, який пройшов державний прапор протягом усієї історії України.
День прапора 017 7
Методист Малої академії наук учнівської молоді Калініна С.Є. провела цікавий екскурс в історичні події, які привели до становлення Незалежної України. Юні дослідники поповнили свої знання відомостями про попередні спроби українського суспільства побудувати незалежну державу. Поетичними рядками привітала всіх присутніх Завіщана Л.Г., методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», поетеса, керівник обласної літературної студії «Паростки», яка виступила з темою «Свої думки на папері».
День прапора 017 8
Юні дослідники мали змогу ознайомитися з підбіркою тематичної літератури про державну символіку незалежної України, яку для них презентувала завідувач бібліотеки  Стадник Г.І. Після закінчення заходу вихованці Малої академії наук взяли участь у флешмобі «Прапорові барви України» та відвідали Малу академію наук учнівської молоді, ознайомившись із науково-дослідницькими роботами учнів 9-11 класів різних наукових відділень та секцій. День Державного Прапору України та День Незалежності кожного року нагадують не тільки українському народу, але і всьому світу про існування незалежної та демократичної країни.
День прапора 017 10
В цей день загострюється відчуття істинної національної приналежності. Саме тоді, як ніколи, виникає бажання вдягти українську вишиванку та відчувати себе часткою цього свята.