Формуємо екологічну свідомість юних МАНівців

Зустріч з непересічними особистостями, яскраві події, цікаве спілкування – все це якісно змінює наше життя, позитивно впливає на нашу свідомість. МАНівці Київщини – учасники наукової екологічної студії – 21 лютого отримали багато позитиву, знань та ідей для розвитку свого потенціалу під час спілкування з науковцями Національного університету «Києво-Могилянська академія». Науковці обговорювали з дітьми довкільні виклики, зміни клімату на Землі і необхідність змін екологічної свідомості у людей.

Під час пленарної частини заходу з манівцями працювали: Світлана Минзар, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»; Віктор Карамушка, завідувач кафедри екології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія», кандидат біологічних наук, доцент; Євген Хлобистов, професор кафедри екології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор економічних наук; Катерина Деревська, професор кафедри екології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія», доктор геологічних наук.

Під час практикумів діти ознайомилися з принципами роботи тепловізора, приладів для вимірювання пилового забруднення приміщень і випромінювання побутової техніки.

Активні МАНівці із задоволенням пограли в екологічні ігри, «перевтілюючисть» у молекули карбону. На завершення зустрічі вчені продемонстрували можливості ще одного сучасного гаджета – квадрокоптера, який знімав будівлю МАН і захоплених дітей та педагогів з висоти 400 метрів.