Готуємся онлайн до участі у всеукраїнському конкурсі-захисті

Активна підготовка команди учнів Київської області, яка представлятиме Київщину на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, здійснюється у відкритому інформаційному просторі.

З 13 березня на сайті КОКПНЗ  «Мала академія наук учнівської молоді» створено рубрику «Актуальне онлайн-консультування»,  де учні-члени МАН можуть скористатися новим сервісом й отримати персоналізоване онлайн-консультування щодо участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, в організації якого 2020 року відбулися значні інноваційні зміни.

З метою консультування дітей та педагогів методисти МАНУМ використовуються й інші джерела комунікації, зокрема можливості хмарного середовища Zoom, систему Skype, месенджер Viber тощо.

З 14 березня  в онлайн-режимі функціонує тематичний консультарій «Змістові та рольові трансформації конкурсних платформ МАН України» для педагогів – наукових керівників учнів, включених до складу  команди Київської області для участі у ІІІ етапі конкурсу-захисту.