Запрошуємо на навчання!

Запрошуємо на дистанційне навчання в гуртках та секціях Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

Юних і допитливих шанувальників науки, які щодня ставлять безліч запитань і намагаються знайти на них відповіді, прагнуть розвивати науково-дослідницькі здібності та реалізувати власні креативні проєкти, запрошуємо до гуртків.

Для цього необхідно зробити два кроки:

Крок 1: Оберіть гурток з поданого переліку

Крок 2: Заповніть реєстраційну Google ФОРМУ обраного гуртка. Зверніть увагу: у ФОРМІ обов’язковою опцією є заповнення та завантаження заяви встановленого зразка (ФОРМА ЗАЯВИза підписом одного з батьківЗаяву можна надрукувати чи написати від руки, зробити фото- чи сканкопію і завантажити  у Google форму.

Перелік гуртків та секцій МАН, які 2021/2022 н.р. працюватимуть дистанційно:

 

Гурток/секція Керівник гуртка/секції Реєстраційні Google ФОРМИ
Українське літературознавство Холодна Юлія Миколаївна, доцент кафедри викладання методики світової літератури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат філологічних наук Зареєструватися
Українська мова і засоби масової
комунікації
Навальна Марина Іванівна, завідувачка кафедри документознавства та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», доктор філологічних наук, професор Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності. Англійська мова Грабовська Інна Вікторівна, завідувачка кафедри англійської мови гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат філологічних наук, доцент Зареєструватися
Правознавство Солодова Катерина Юріївна, завідувач відділу Тренінгового центру прокурорів України, кандидат юридичних наук Зареєструватися
Правознавство Малюга Леся Юріївна,  доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук Зареєструватися
Педагогіка Хмельницька Олена Сергіївна,доцент кафедри загальної педагогіки і педагогіки вищої школи та кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти Університету Григорія сковороди в Переяславі, кандидат педагогічних наук Зареєструватися
Журналістика Ситник Олексій Валерійович, доцент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат наук із соціальних комунікацій Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (історія України) Дмитрук Володимир Іванович, старший науковий співробітник Інституту історії України Національної академії наук України, кандидат історичних наук Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (геологія, геохімія та мінералогія) Удовиченко Вікторія Віталіївна, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (технічні науки) Доній Олександр Миколайович, доцент кафедри фізичного матеріалознавства та термічної обробки  Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. Патона НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”, кандидат технічних наук Зареєструватися
Матеріалознавство і новітні матеріали  Мініцький Анатолій В’ячеславович, доцент кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. Патона НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”, доктор технічних наук Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (Internet-технології та WEB-дизайн)

 

Олецький Олексій Віталійович, доцент кафедри мультимедійних систем факультету інформатики  Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат технічних наук Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (прикладна математика)

 

Пацай Богдан Дмитрович, доцент кафедри  статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук Зареєструватися
Горизонти сучасної астрономії Кузнєцова Юліана Геннадіївна, науковий співробітник відділу фізики субзоряних та планетних систем Головної астрономічної обсерваторії НАН України Зареєструватися
Фізика навколо нас Беженар Антоніна Анатоліївна, науковий співробітник науково-дослідного відділу “Математичне моделювання навколишнього середовища” Інституту проблем математичних наук та систем, кандидат фізико-математичних наук Зареєструватися
Економіка Слободяник Анна Миколаївна, доцент кафедри аграрного менеджменту ім. Й.Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат економічних наук Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (ботаніка) Карпук Леся Михайлівна, професор кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (хімія)

 

Теребіленко Катерина Володимирівна, доцент кафедри неорганічної хімії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (екологія) Волошина Наталія Олексіївна, завідувач кафедри екології факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор біологічних наук, професор Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (екологія) Карамушка Віктор Іванович, завідувач кафедри екології природничого факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат біологічних наук, доцент Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (екологія) Дзюбенко Олена Володимирівна, заступник завідувача кафедри біології, методології та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кандидат біологічних наук, доцент Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Фольклор та етнографія
народу України
Ніфоровська Галина Іллівна Сквирський районний ЦДЮТ Зареєструватися
2. Зарубіжна література Дем’яненко Олена Олександрівна,
канд. пед. наук
Білоцерківська гімназія №2 Білоцерківської міської ради Зареєструватися
3. Фольклористика Барабаш Любов Миколаївна Великокаратульська гімназія Переяславської міської ради Бориспільського району Зареєструватися
4. Літературна творчість Черевата Любов Григорівна Навчально-виховний комплекс «Узинська гімназія» Зареєструватися
5. Основи науково-дослідницької  діяльності
(українська література)
Назаренко Тамара Маркіянівна Комунальний заклад Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Основи науково-дослідницької діяльності
(англійська мова)
Шишко Інна Петрівна Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Зареєструватися
2. Говоримо та пишемо іспанською Гершуненко Ольга Василівна КЗКОР «Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів. Центр реабілітації» Зареєструватися
3. Говоримо та пишемо іспанською Пархоменко Світлана Олексіївна Комунальна установа Іванківської селищної ради «Іванківський районний ліцей» Вишгородського району Зареєструватися
4. Обираємо польську Шамрай Ганна Володимирівна Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району Зареєструватися
5. Французька мова Хмельницька Ірина Валентинівна Білоцерківське навчально-виховне об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Соціологія Шевченко Ліна Вікторівна Новопетрівська загальноосвітня школа Петрівської сільської ради Вишгородського району Зареєструватися
2. Основи медіаграмотності Дем’яненко Олена Олександрівна, канд. педаг. наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Історичне краєзнавство Носач Ольга Всеволодівна Комунальний заклад позашкільної освіти Калинівської селищної ради Фастівського району Київської області «Центр дитячо- юнацького розвитку» Зареєструватися
2. Історичне краєзнавство Бурлака Сергій Іванович, кандидат історичних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Основи науково-дослідницької діяльності
(геологія, геохімія та мінералогія)
Розумнюк Антоніна Анатоліївна Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості Васильківської міської ради Обухівського району Зареєструватися
2. Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі Карпенко Олена Володимирівна ПЗЗСО “Вишнівський ліцей “Віват” Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Основи науково-дослідницької діяльності
(технічні науки)
Паришкура Валентина Вікторівна ОЗО «Миронівський академічний ліцей №3 Миронівської міської ради Київської області Зареєструватися
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(технічні науки)
Шкута  Галина Вікторівна Трипільський ліцей Української міської ради Обухівського району Київської області Зареєструватися
3. Робототехніка Руденко Олександр Сергійович КЗКОР ” Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації” Зареєструватися
4. Робототехніка Мінігалієв Сергій Наільович Шкарівський опорний ліцей-гімназія Білоцерківської міської ради Зареєструватися
5. Робототехніка Котелевець Наталія Валентинівна Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради Зареєструватися
6. Робототехніка Мацаєнко Сергій Васильович БНВО «Ліцей №3 – МАН» Богуславської міської ради Зареєструватися
7. Робототехніка Іценко Віктор Володимирович Таращанський академічний ліцей “Ерудит” Таращанської міської ради Київської області Зареєструватися
8. Робототехніка Сердюк Мирослав Сергійович Опорний навчальний заклад «Щасливський НВК «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Пристоличної сільської ради Зареєструватися
9. Робототехніка Коваленко Віктор Васильович Боярський академічний ліцей «Гармонія» Боярської міської ради Зареєструватися
10. Робототехніка Павленко Артур Олександрович КЗ ФМР «Фастівський ЦПР» Зареєструватися
11. Робототехніка Нікітін Василь Олександрович «Рокитнянський ліцей – Мала академія наук» Рокитнянської  селищної ради Білоцерківського району Київської області Зареєструватися
12. Робототехніка Коцюба Ніна Василівна Комунальна установа «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Основи науково-дослідницької діяльності
(комп’ютерні науки)
Коваль Наталія Олександрівна Фастівський академічний  ліцей №9 Фастівської міської ради Зареєструватися
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(комп’ютерні науки)
Косько Тамара Михайлівна ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Димерської селищної ради Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Основи науково-дослідницької діяльності
(прикладна математика)
Брусенцова Катерина Юріївна Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Зареєструватися
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(математичне моделювання)
Хмельова Ольга Іванівна Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської міської ради Зареєструватися
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(математика)
Цибко Валентина Володимирівна КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Зареєструватися
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(математика)
Костенко Леся Вікторівна Тетіївський ліцей №2 Тетіївської міської ради Київської області Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Міщенко Олена Олександрівна Клавдіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка  Немішаївської селищної ради Зареєструватися
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Трьохбратська Марія Сергіївна Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Васильківської  міської ради Зареєструватися
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Сиротенко Володимир Миколайович Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської міської ради Зареєструватися
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(астрономія)
Федоренко Юрій Андрійович Великокаратульська ЗОШ І-ІІІ ступенів Переяславської міської ради Зареєструватися
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Вдовиченко Ольга Валеріївна Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Економіка Димарчук Тетяна Вікторівна Комунальний заклад Іванківської селищної ради «Іванківський ліцей» Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Власенко Оксана Миколаївна Комунальний заклад «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Тетіївської міської ради Зареєструватися
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Кушнір Ірина Михайлівна Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради Зареєструватися
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(загальна біологія)
Нагаєва Лідія Михайлівна Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Зареєструватися
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(валеологія)
Галінська Жанна Олександрівна Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Петрівської сільської ради Вишгородського району Зареєструватися
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Наумова Юлія Миколаївна КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» Зареєструватися
6. Основи науково-дослідницької діяльності
(біологія людини)
Шумейко Лариса Михайлівна Лютізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Петрівської сільської ради Вишгородського району
Зареєструватися
7. Основи науково-дослідницької діяльності
(ботаніка)
Борисенко Таміла Василівна Пищиківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської сільської ради Зареєструватися

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстрація для учнів інших закладів освіти  громади
1. «Основи науково дослідницької діяльності»
(лісознавство)
Стукал Ніна Іванівна Дорогинський ЗЗСО I-IIIступенів Томашівської сільської ради Фастівського району Зареєструватися
2. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(зоологія)
Присяжнюк Наталія Михайлівна, кандидат ветеринарних наук Білоцерківська гімназія № 2 Білоцерківської міської ради Зареєструватися
3. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(зоологія)
Присяжнюк Наталія Михайлівна, кандидат ветеринарних наук Білоцерківська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Зареєструватися
4. «Світ креативу» Соловйова Ірина Василівна КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Зареєструватися
5. «Світ креативу» Федоренко Клавдія Василівна КОКПНЗ  «Мала академія  наук учнівської молоді» Зареєструватися