Запрошуємо на навчання!

Запрошуємо на дистанційне навчання в гуртках та секціях Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

Юних і допитливих шанувальників науки, які щодня ставлять безліч запитань і намагаються знайти на них відповіді, прагнуть розвивати науково-дослідницькі здібності та реалізувати власні креативні проєкти, запрошуємо до гуртків.

Для цього необхідно зробити два кроки:

Крок 1: Оберіть гурток з поданого переліку

Крок 2: Заповніть реєстраційну Google ФОРМУ обраного гуртка. Зверніть увагу: у ФОРМІ обов’язковою опцією є заповнення та завантаження заяви встановленого зразка (ФОРМА ЗАЯВИза підписом одного з батьківЗаяву можна надрукувати чи написати від руки, зробити фото- чи сканкопію і завантажити  у Google форму.

Перелік гуртків та секцій МАН, які 2021/2022 н.р. працюватимуть дистанційно:

 

Гурток/секція Керівник гуртка/секції Реєстраційні Google ФОРМИ
Літературознавство Холодна Юлія Миколаївна, доцент кафедри викладання методики світової літератури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат філологічних наук Зареєструватися
Українська мова і засоби масової
комунікації
Навальна Марина Іванівна, завідувачка кафедри документознавства та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», доктор філологічних наук, професор Зареєструватися
Англійська мова Грабовська Інна Вікторівна, завідувачка кафедри англійської мови гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат філологічних наук, доцент Зареєструватися
Правознавство Солодова Катерина Юріївна, завідувач відділу Тренінгового центру прокурорів України, кандидат юридичних наук Зареєструватися
Правознавство Малюга Леся Юріївна,  доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук Зареєструватися
Журналістика Ситник Олексій Валерійович, доцент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат наук із соціальних комунікацій Зареєструватися
Історія України Дмитрук Володимир Іванович, старший науковий співробітник Інституту історії України Національної академії наук України, кандидат історичних наук Зареєструватися
Геологія, геохімія та мінералогія Удовиченко Вікторія Віталіївна, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук Зареєструватися
Технічні науки Доній Олександр Миколайович, доцент кафедри фізичного матеріалознавства та термічної обробки  Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. Патона НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”, кандидат технічних наук Зареєструватися
Матеріалознавство і новітні матеріали  Мініцький Анатолій В’ячеславович, доцент кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. Патона НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”, доктор технічних наук Зареєструватися
Комп’ютерні науки

 

Олецький Олексій Віталійович, доцент кафедри мультимедійних систем факультету інформатики  Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат технічних наук Зареєструватися
Прикладна математика

 

Пацай Богдан Дмитрович, доцент кафедри  статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук Зареєструватися
Фізика Беженар Антоніна Анатоліївна, науковий співробітник науково-дослідного відділу “Математичне моделювання навколишнього середовища” Інституту проблем математичних наук та систем, кандидат фізико-математичних наук Зареєструватися
Астрономія Кузнєцова Юліана Геннадіївна, науковий співробітник відділу фізики субзоряних та планетних систем Головної астрономічної обсерваторії НАН України Зареєструватися
Економіка Слободяник Анна Миколаївна, доцент кафедри аграрного менеджменту ім. Й.Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат економічних наук Зареєструватися
Загальна біологія Карпук Леся Михайлівна, професор кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук Зареєструватися
Хімія

 

Теребіленко Катерина Володимирівна, доцент кафедри неорганічної хімії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук Зареєструватися
Екологія та охорона навколишнього середовища Волошина Наталія Олексіївна, завідувач кафедри екології факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор біологічних наук, професор Зареєструватися
Екологічна студія Карамушка Віктор Іванович, завідувач кафедри екології природничого факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат біологічних наук, доцент Зареєструватися
Основи науково-дослідницької діяльності (екологія) Дзюбенко Олена Володимирівна, заступник завідувача кафедри біології, методології та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кандидат біологічних наук, доцент Зареєструватися

 

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької  діяльності
(фольклористика)
Ніфоровська Галина Іллівна Сквирський районний ЦДЮТ
2. Основи науково-дослідницької  діяльності
(зарубіжна література)
Дем’яненко Олена Олександрівна,
канд. пед. наук
Білоцерківська гімназія №2 Білоцерківської міської ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(фольклористика)
Барабаш Любов Миколаївна Великокаратульська гімназія Переяславської міської ради Бориспільського району
4. Основи науково-дослідницької  діяльності
(літературна творчість)
Черевата Любов Григорівна Навчально-виховний комплекс «Узинська гімназія»
5. Основи науково-дослідницької  діяльності
(українська література)
Назаренко Тамара Маркіянівна Комунальний заклад Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот»
6. Основи науково-дослідницької  діяльності
(літературознавство)
Холодна Юлія Миколаївна,
канд. пед. наук
Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(українська мова)
Навальна Марина Іванівна,
доктор філ. наук, професор
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

2. Основи науково-дослідницької діяльності
(англійська мова)
Грабовська Інна Вікторівна,
канд. філ. наук, доцент
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

3. Основи науково-дослідницької діяльності
(англійська мова)
Шишко Інна Петрівна Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(іспанська мова)
Гершуненко Ольга Василівна КЗКОР «Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів. Центр реабілітації»
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(іспанська мова)
Пархоменко Світлана Олексіївна Комунальна установа Іванківської селищної ради «Іванківський районний ліцей» Вишгородського району
6. Основи науково-дослідницької діяльності
(польська мова)
Шамрай Ганна Володимирівна Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району
7. Основи науково-дослідницької діяльності
(французька мова)
Хмельницька Ірина Валентинівна Білоцерківське навчально-виховне об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(соціологія)
Шевченко Ліна Вікторівна Новопетрівська загальноосвітня школа Петрівської сільської ради Вишгородського району
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(правознавство)
Малюга Леся Юріївна, доктор юрид. наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
Дистанційна
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(правознавство)
Солодова Катерина Юріївна, канд. юрид. наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
Дистанційна
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(журналістика)
Дем’яненко Олена Олександрівна, канд. педаг. наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
5. Основи науково-дослідницької діяльності (журналістика) Ситник Олексій Валерійович, канд. наук із соц. комунікацій  КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
Дистанційна

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(історичне краєзнавство)
Носач Ольга Всеволодівна Комунальний заклад позашкільної освіти Калинівської селищної ради Фастівського району Київської області «Центр дитячо- юнацького розвитку»
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(історія України)
Дмитрук Володимир Іванович, кандидат історичних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

3. Основи науково-дослідницької діяльності
(історичне краєзнавство)
Бурлака Сергій Іванович, кандидат історичних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(геологія, геохімія та мінералогія)
Розумнюк Антоніна Анатоліївна Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості Васильківської міської ради Обухівського району
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(геологія, геохімія та мінералогія)
Удовиченко Вікторія Віталіївна,
доктор географ. наук
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

3. Основи науково-дослідницької діяльності
(кліматологія та метеорологія)
Кононенко Ніна Василівна Тетерівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Ніни Сосніної Пісківської селищної ради Бучанського району

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(технічні науки)
Доній Олександр Миколайович, кандидат технічних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді

Дистанційна

2. Матеріалознавство і новітні матеріали Мініцький Анатолій В’ячеславович, доктор технічних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді

Дистанційна

3. Основи науково-дослідницької діяльності
(технічні науки)
Паришкура Валентина Вікторівна ОЗО «Миронівський академічний ліцей №3 Миронівської міської ради Київської області
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(технічні науки)
Шкута  Галина Вікторівна Трипільський ліцей Української міської ради Обухівського району Київської області
5. Робототехніка Руденко Олександр Сергійович КЗКОР ” Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації”
6. Робототехніка Вакансія КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
7. Робототехніка Мінігалієв Сергій Наільович Шкарівський опорний ліцей-гімназія Білоцерківської міської ради
8. Робототехніка Котелевець Наталія Валентинівна Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради
9. Робототехніка Мацаєнко Сергій Васильович БНВО «Ліцей №3 – МАН» Богуславської міської ради
10. Робототехніка Іценко Віктор Володимирович Таращанський академічний ліцей “Ерудит” Таращанської міської ради Київської області
11. Робототехніка Сердюк Мирослав Сергійович Опорний навчальний заклад «Щасливський НВК «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Пристоличної сільської ради
12. Робототехніка Коваленко Віктор Васильович Боярський академічний ліцей «Гармонія» Боярської міської ради
13. Робототехніка Павленко Артур Олександрович КЗ ФМР «Фастівський ЦПР»
14. Робототехніка Нікітін Василь Олександрович «Рокитнянський ліцей – Мала академія наук» Рокитнянської  селищної ради Білоцерківського району Київської області
15. Робототехніка Коцюба Ніна Василівна Комунальна установа «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(комп’ютерні науки)
Олецький Олексій Віталійович, кандидат технічних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

2. Основи науково-дослідницької діяльності
(комп’ютерні науки)
Коваль Наталія Олександрівна Фастівський академічний  ліцей №9 Фастівської міської ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(комп’ютерні науки)
Косько Тамара Михайлівна ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Димерської селищної ради

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(прикладна математика)
Пацай Богдан Дмитрович, кандидат фізико-математичних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційно

2. Основи науково-дослідницької діяльності
(прикладна математика)
Брусенцова Катерина Юріївна Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(математичне моделювання)
Хмельова Ольга Іванівна Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської міської ради
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(математика)
Цибко Валентина Володимирівна КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(математика)
Костенко Леся Вікторівна Тетіївський ліцей №2 Тетіївської міської ради Київської області

1. Фізика навколо нас Беженар Антоніна Анатоліївна,
канд. фіз-мат. наук
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

2. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Міщенко Олена Олександрівна Клавдіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка  Немішаївської селищної ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Трьохбратська Марія Сергіївна Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Васильківської  міської ради
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Сиротенко Володимир Миколайович Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської міської ради
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(астрономія)
Федоренко Юрій Андрійович Великокаратульська ЗОШ І-ІІІ ступенів Переяславської міської ради
6. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Вдовиченко Ольга Валеріївна Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради
7. Горизонти сучасної астрономії Кузнецова Юліана  Геннадіївна,
науковий співробітник
КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Економіка Димарчук Тетяна Вікторівна Комунальний заклад Іванківської селищної ради «Іванківський ліцей»
2. Економіка Слободяник Анна Миколаївна,
канд. економ. наук
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Власенко Оксана Миколаївна Комунальний заклад «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Тетіївської міської ради
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Кушнір Ірина Михайлівна Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(загальна біологія)
Нагаєва Лідія Михайлівна Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(валеологія)
Галінська Жанна Олександрівна Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Петрівської сільської ради Вишгородського району
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(ботаніка)
Карпук Леся Михайлівна,
доктор сільськогосподарських наук
Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

6. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Теребіленко Катерина Володимирівна,
кандидат хімічних наук
Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

7. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Наумова Юлія Миколаївна КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат»
8. Основи науково-дослідницької діяльності
(біологія людини)
Шумейко Лариса Михайлівна Лютізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Петрівської сільської ради Вишгородського району

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. «Основи науково дослідницької діяльності»
(лісознавство)
Стукал Ніна Іванівна Дорогинський ЗЗСО I-IIIступенів Томашівської сільської ради Фастівського району
2. «Основи науково дослідницької діяльності»
(екологія)
Волошина Наталія Олексіївна, доктор наук, професор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

3. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(зоологія)
Присяжнюк Наталія Михайлівна, кандидат ветеринарних наук Білоцерківська гімназія № 2 Білоцерківської міської ради
4. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(зоологія)
Присяжнюк Наталія Михайлівна, кандидат ветеринарних наук Білоцерківська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради
5. «Світ креативу» Соловйова Ірина Василівна КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
6. «Світ креативу» Федоренко Клавдія Василівна КОКПНЗ  «Мала академія  наук учнівської молоді»
7. Екологічна студія Карамушка Віктор Іванович КОКПНЗ  «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

8. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(екологія)
Дзюбенко Олена Володимирівна Кандидат біологічних наук, доцент КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна