Запрошуємо на навчання в гуртки, секції, клуби, творчі об’єднання МАН!

Юних і допитливих шанувальників науки, які щодня ставлять безліч запитань і намагаються знайти на них відповіді, прагнуть розвивати науково-дослідницькі здібності та реалізувати власні креативні проєкти, запрошуємо на навчання до МАН Київщини у новому 2022/2023 році!

Для цього необхідно зробити два кроки:

Крок 1: Оберіть з поданого переліку гурток, секцію, клуб чи творче об’єднання, що вам подобається.

Крок 2: Заповніть обрану реєстраційну Google ФОРМУ. Зверніть увагу: у ФОРМІ обов’язковою опцією є заповнення та завантаження заяви встановленого зразка за підписом одного з батьківЗаяву можна надрукувати чи написати від руки, зробити фото- чи сканкопію і надіслати на вказану у Google формі електронну адресу.

з/п

Наукове відділення Назва гуртка Керівник  гуртка Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Наукове відділення історії Основи науково-дослідницької діяльності  (історія України) Дмитрук Володимир Іванович, кандидат історичних наук Реєстрація
2. Наукове відділення наук про Землю Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі Карпенко Олена Володимирівна Реєстрація
3. Наукове відділення наук про Землю Кліматологія Реєстрація
4. Наукове відділення технічних наук Матеріалознавство і новітні матеріали Соловйова Тетяна Олександрівна Реєстрація
5. Наукове відділення комп’ютерних наук Основи науково-дослідницької діяльності (Internet-технології та WEB-дизайн) Олецький  Олексій Віталійович, кандидат технічних наук Реєстрація

Назва секції Керівник секції Реєстраційні Google ФОРМИ
Українська мова і засоби масової комунікації Навальна Марина Іванівна, доктор  філологічних  наук, професор Реєстрація
Основи науково-дослідницької діяльності. Англійська мова Михайленко Олена Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент Реєстрація
Соціологія Консультант – Дікова-Фаворська Олена Михайлівна, доктор соціологічних наук Реєстрація
Правознавство Малюга Леся Юріївна, доктор юридичних наук Реєстрація
Педагогіка Хмельницька Олена Сергіївна, кандидат педагогічних наук Реєстрація
Електроніка та приладобудування Доній Олександр Миколайович, доктор технічних наук Реєстрація
Експериментальна та теоретична фізика Сліпухіна Ірина Андріївна, доктор педагогічних наук Реєстрація
Загальна біологія Димань Тетяна Миколаївна, доктор сільськогосподарських наук Реєстрація
Хімія Теребіленко Катерина Володимирівна, кандидат хімічних наук Реєстрація

Перелік орієнтовних тем у секції “Хімія”

Психологія Молотокас Антоніна Андріївна, доктор філософії у галузі психології Реєстрація
Екологія Волошина Наталія Олексіївна, доктор біологічних наук Реєстрація
Агрономія Карпук Леся Михайлівна, доктор сільськогосподарських  наук Реєстрація
Ветеринарія та зоотехнія Присяжнюк Наталія Михайлівна, кандидат ветеринарних наук Реєстрація

 


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Фольклор та етнографія народу України Ніфоровська Галина Іллівна Сквирський районний ЦДЮТ Реєстрація
2. Зарубіжна література

 

Дем’яненко Олена Олександрівн, канд. пед. наук Білоцерківська гімназія №2 Білоцерківської міської ради Реєстрація
3.  Фольклористика Барабаш Любов Миколаївна Великокаратульська     гімназія     Переяславської міської ради Бориспільського району Реєстрація
4. Основи науково-дослідницької  діяльності

 

Назаренко Тамара Маркіянівна Комунальний заклад Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Основи науково-дослідницької діяльності (іспанська мова) Гершуненко Ольга Василівна

 

КЗКОР  «Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів.  Центр реабілітації» Реєстрація
2. Обираємо польську Шамрай Ганна  Володимирівна Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району Реєстрація
3. Українська мова Омельченко Тетяна Вікторівна Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Білоцерківської міської ради Реєстрація
4. Project-студія «Основи науково-дослідницької діяльності. Англійська мова» Марія Сергіївна Гостін, в. о. директора, вчителька англійської мови Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук Ірпінської міської ради Бучанського району Реєстрація
5. Клуб «Юні мовознавці» Озерян Ольга Леонідівна КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Правознавство Тишковська Алла Петрівна Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Реєстрація
2. Основи медіаграмотності (гурток у секції «Журналістика») Дем’яненко Олена Олександрівна, кандидат педагогічних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Реєстрація
3. Клуб «Навчання блогінгу» (клуб у секції «Журналістика») Озерян Ольга Леонідівна КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Історичне краєзнавство Носач Ольга Всеволодівна Комунальний заклад позашкільної освіти Калинівської селищної ради Фастівського району Київської області «Центр дитячо-юнацького розвитку» Реєстрація
2. Історичне краєзнавство Бурлака Сергій Іванович, кандидат історичних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Реєстрація
3. Основи науково-дослідницької діяльності  (історичне краєзнавство) Бондаренко Галина Богданівна, кандидат історичних наук Опорний заклад загальної середньої освіти «Ковалівський ліцей» Ковалівської сільської ради Білоцерківського району Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Основи науково-дослідницької діяльності (технологічні процеси та перспективні технології) Паришкура Валентина Вікторівна Опорний заклад освіти “Миронівський академічний ліцей №3 Миронівської міської ради Київської області” Реєстрація
2. Основи науково-дослідницької діяльності (екологічно безпечні технології та ресурсозбереження) Шкута Галина Вікторівна Трипільський ліцей Української міської ради Обухівського району Київської області Реєстрація
3. Основи науково-дослідницької діяльності (науково-технічна творчість та винахідництво) Шередько Володимир Зеновійович КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Реєстрація
4. Робототехніка Руденко Олександр Сергійович КЗКОР “Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації” Реєстрація
5. Робототехніка Мінігалієв Сергій Наільович Шкарівський опорний ліцей-гімназія Білоцерківської міської ради Київської області Реєстрація
6. Робототехніка Котелевець Наталія Валентинівна Броварський ліцей №7 Броварської міської ради Броварського району Київської області Реєстрація
7. Робототехніка Мацаєнко Сергій Васильович Опорний заклад освіти Богуславське навчально-виховне об’єднання “Ліцей №3-Мала академія наук” Богуславської міської ради Київської області Реєстрація
8. Робототехніка Іценко Віктор Володимирович Таращанський академічний ліцей “Ерудит” Таращанської міської ради Київської області Реєстрація
9. Робототехніка Коваленко Віктор Васильович Боярський академічний ліцей “Гармонія” Боярської міської ради Реєстрація
10. Робототехніка Нікітін Василь Олександрович Рокитнянський ліцей – Мала академія наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області Реєстрація
11. Студія «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» Косько Тамара Михайлівна Катюжанський опорний ліцей Димерської селищної ради Реєстрація
12. Project-студія науково-технічної творчості та винахідництва Шередько Володимир Зеновійович КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Основи науково-дослідницької діяльності (комп’ютерні науки) Шмаркатюк Інна Олегівна Тетіївський ліцей №2 Тетіївської міської ради Київської області Реєстрація
2. Основи науково-дослідницької діяльності (мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми) Гуназа Леся Миколаївна Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. В.О. Сухомлинського Броварської міської ради Броварського району Київської області Реєстрація
3. Рroject-студія «Комп’ютерні науки» Ходов Олександр Валерійович Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 Броварської міської ради Броварського району Київської області Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Основи науково-дослідницької діяльності (прикладна математика) Войтович Оксана Андріївна Комунальний заклад загальної середньої освіти “Ліцей Петропавлівський” Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області Реєстрація
2.

Основи науково-дослідницької діяльності (математичне моделювання)

Вінтоненко Валентина Олександрівна

Вишнівський академічний ліцей №2 Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Основи науково-дослідницької діяльності (астрономія) Федоренко Юрій Андрійович Великокаратульська  гімназія Переяславської міської ради Реєстрація
2. Експериментальна і теоретична фізика Вдовиченко Ольга Валеріївна Білоцерківський ліцей іноземних мов-гімназія №9 Білоцерківської міської ради Реєстрація
3. Рroject-студія «Technical solutions» Сиротенко Володимир Миколайович Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської   міської ради Реєстрація
4. Експериментальна і теоретична фізика Міщенко Олена Олександрівна Клавдіївський ліцей імені Олександра Рибалка Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Економіка Димарчук Тетяна Вікторівна Комунальний заклад Іванківської селищної ради «Іванківський ліцей» Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Основи науково-дослідницької діяльності (хімія) Власенко Оксана  Миколаївна

 

Комунальний заклад «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Тетіївської міської ради Реєстрація
2. Основи науково-дослідницької діяльності (загальна біологія) Нагаєва Лідія Михайлівна

 

Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Реєстрація
3. Основи науково-дослідницької діяльності (валеологія) Галімська Жанна Олександрівна

 

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Петрівської сільської ради Вишгородського району Реєстрація
4. Основи науково-дослідницької діяльності (загальна біологія) Денисюк Тетяна Олексіївна

 

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Софіївсько-Борщагівський ліцей» Борщагівської сільської ради Бучанського району Реєстрація
5. Фізіологія рослин Білик Жанна Іванівна, кандидат біологічних наук Ліцей «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Реєстрація
6. Основи науково-дослідницької діяльності (ботаніка) Борисенко Таміла Василівна Пищиківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Реєстрація


№ з/п Назва гуртка Керівник На базі якого закладу працює Реєстраційні Google ФОРМИ
1. Основи науково-дослідницької  діяльності  (лісознавство) Стукал Ніна Іванівна Дорогинський заклад загальної середньої освіти І ступеня Томашівської сільської ради Фастівського району Реєстрація
2. Основи науково-дослідницької  діяльності (екологія) Дзюбенко Олена Володимирівна Переяславський будинок художньої творчості дітей, та юнацтва Реєстрація
3. Основи науково-дослідницької  діяльності (екологія) Кириленко Наталія Іванівна Баришівський центр позашкільної роботи “Мрія”, Опорний заклад освіти “Баришівський ліцей” Реєстрація
4. Основи науково-дослідницької  діяльності  (лісознавство) Цуканова Юлія Юріївна Опорний заклад освіти “Жукінський ліцей” Пірнівської сільської ради Вишгородського району Реєстрація