Відповідальні за наукові секції (секретарі секцій)

Відповідальні за наукові секції (секретарі секцій)

Наукове відділення Секція МАН Відповідальний секретар
1. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства 1. Українська література  

Завіщана Любов Григорівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

e-mail:17zavischana54@ukr.net

097-400-58-75

2. Зарубіжна література
3. Фольклористика
4. Мистецтвознавство
5. Літературна творчість
6. Кримськотатарська гуманітаристика
2. Мовознавства 1. Українська мова Григоренко Олена Петрівна,

завідувач методичного відділу КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”,

e-mail: ogman96@ukr.net

067-582-17-64

2. Російська мова
3. Іспанська мова
4. Англійська мова
5. Німецька мова
6. Французька мова
7. Польська мова
3. Філософії та
суспільствознавства
1. Філософія Терехова Ольга Олександрівна,

заступник директора з навчально-методичної роботи КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”;

e-mail: oterekhova@ukr.net

097-689-03-15

2. Соціологія
3. Правознавство
4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії
5. Педагогіка
6. Журналістика Остапенко Оксана Олександрівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»,

e-mail: ostapenko_ctduk@ukr.net

067-497-86-80

4. Історії 1. Історія України Івашкіна Олена Василівна,

методист КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”,

e-mail: ivelva19@gmail.com

093-096-95-40

 

2. Археологія
3. Історичне краєзнавство
4. Етнологія
5. Всесвітня історія
5. Наук про Землю 1. Географія та ландшафтознавство Бойчук Олена Володимирівна,

завідувач організаційно-масового відділу КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”

e-mail: elenabojcuk27@gmail.com

096-954-90-89

2. Геологія, геохімія та мінералогія
3. Кліматологія та метеорологія
4. Гідрологія
6. Технічних наук 1. Технологічні процеси та перспективні технології  

 

 

Цибко Валентина Володимирівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»;

e-mail: tsybko0809@gmail.com

050-260-49-94

 

2. Електроніка та приладобудування
3. Матеріалознавство
4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
7. Науково-технічна творчість та винахідництво
7. Комп’ютерних наук 1. Комп’ютерні системи та мережі  

 

Циновник Наталія Петрівна,

методист КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”,

tsynovnyk@gmail.com

098-309-60-96

 

2. Кібербезпека
3. Технології програмування
4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
5. Internet-технології та WEB-дизайн
6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
8. Математики 1. Математика  

Цибко Валентина Володимирівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»; e-mail: tsybko0809@gmail.com

050-260-49-94

2. Прикладна математика
3. Математичне моделювання
9. Фізики і астрономії 1. Теоретична фізика Беженар Антоніна Анатоліївна,

керівник секції “Астрономія та астрофізика”,

координатор наукового відділення фізики і астрономії;

tonyabezhenar@gmail.com

096 8036845

 

 

2. Експериментальна фізика
3. Астрономія та астрофізика
4. Аерофізика та космічні дослідження
10. Економіки 1. Економічна теорія та історія економічної думки Бойчук Олена Володимирівна,

завідувач організаційно-масового відділу КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”

e-mail: elenabojcuk27@gmail.com

096-954-90-89

 

2. Мікроекономіка та макроекономіка
3. Фінанси, грошовий обіг і кредит
11. Хімії та біології 1. Загальна біологія Соловйова Ірина Василівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

e-mail: man_ekolog@ukr.net

097-642-83-07

 

2. Біологія людини
3. Ботаніка Остапенко Оксана Олександрівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»,

e-mail: ostapenko_ctduk@ukr.net

4. Зоологія Циновник Наталія Петрівна,

методист КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”,

tsynovnyk@gmail.com

098-309-60-96

5. Медицина Ткач Олена Сергіївна,

практичний психолог,

координатор наукових секцій “Медицина”, “Валеологія”, “Психологія”;

samiyzloypsiholog@gmail.com

096-99-35-915

 

6. Валеологія
7. Психологія
8. Хімія Остапенко Оксана Олександрівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»,

e-mail: ostapenko_ctduk@ukr.net

12. Екології та аграрних наук 1. Екологія  

Соловйова Ірина Василівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

e-mail: man_ekolog@ukr.net

097-642-83-07

2. Охорона довкілля та раціональне природокористування
3. Агрономія
4. Ветеринарія та зоотехнія Циновник Наталія Петрівна,

методист КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”,

tsynovnyk@gmail.com

098-309-60-96

5. Лісознавство Остапенко Оксана Олександрівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»,

e-mail: ostapenko_ctduk@ukr.net

067-497-86-80

6. Селекція та генетика Соловйова Ірина Василівна,

методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

e-mail: man_ekolog@ukr.net

097-642-83-07