ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН завершився

1 березня  2023 року почесна місія завершити конкурс науковою конференцією випала секції «Психологія» відділення філософії та суспільствознавства.

          Юні психологи просто вразили членів журі своєю обізнаністю з науковими термінами та заглибленням у психологічні процеси, які досліджували. Емоційний аб’юз, прокрастинація, амбівалентність, копінг-стратегія, детермінанти комунікаційних бар’єрів – ці та інші надскладні психологічні терміни вільно звучали як у доповідях учасників конференції, так і в запитаннях їхніх колег. Саме колеги, – так називали юних дослідників і члени журі.

Звичайно, майже половина тем дослідницьких проєктів була присвячена впливу війни та її наслідків на психіку підлітків: вплив війни на становлення особистості, корекція суб’єктивного відчуття самотності, відновлення психологічних ресурсів засобами музики, особливості проявів тривожності, вплив самооцінки на дії дітей в екстремальних ситуаціях, особливості прояву страхів у підлітковому віці, подолання тривожності засобами арт-терапії та інші.

Конкурс завершився… Не всі стали переможцями, але здобули неоціненний досвід роботи над проєктом, академічного письма, публічного виступу й ще багато інших навиків, які стануть у нагоді в майбутньому навчанні, дослідженні й неодмінно приведуть до успіху й результату.

Тож бажаємо успіхів і перемог усім учасникам конкурсу!

МАН завжди з вами!