ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція “Обдаровані діти — скарб нації!”

Цікавитеся сучасними тенденціями дослідження обдарованості? Шукаєте шляхи реалізації STEM/STEAM підходів в освіті обдарованої молоді? Не знаєте, як допомогти обдарованому учневі самореалізуватися в умовах воєнного стану?
Станьте учасником ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції “Обдаровані діти — скарб нації!”, яка відбудеться 18-21 серпня 2022 року за сприяння Національної академії педагогічних наук України, НЦ “Мала академія наук України”, Інтитуту обдарованої дитини НАПН України.

Мета конференції: визначення наукових основ і практичних способів розв’язання проблем виявлення, діагностики, розвитку, підтримки та супроводу обдарованої особистості в освітньому середовищі та соціумі; обмін досвідом у практичній роботі з обдарованими дітьми та молоддю.

Конференція відбудеться в онлайн-режимі на платформі Zoom з прямою трансляцією на Facebook-сторінці Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Ідентифікатор конференції та код підключення буде надіслано на електронну адресу учасників.

Для участі в роботі конференції необхідно до 15 серпня 2022 року заповнити реєстраційну форму учасника заходу за покликанням: https://forms.gle/75N3gs2dDi368e7g9

Із формами та умовами участі в конференції можна ознайомитися на сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України: http://www.iod.gov.ua/ та за покликанням.

Працюємо на майбутнє! Наближаємо ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!🇺🇦