International Cultural Diplomacy School

Лабораторія з розвитку критичного мислення Національного центру “Мала академія наук” запускає Міжнародну Школу з культурної дипломатії (International Cultural Diplomacy School) для школярів 13-17 років.
Мета школи: розвиток ціннісно-світоглядних компетенцій особистості, критичного та креативного мислення, знайомство учасників з європейською культурно-мистецькою спадщиною, вдосконалення навичок міжособистісної успішної комунікації а розвиток умінь презентації української культури.
Школа пройде онлайн з 14 вересня по 12 жовтня. Формат проведення: онлайн на платформі Zoom, основна локація – м. Київ. Участь безоплатна. Мови: українська і англійська.
Кількість місць обмежена.
Для участі у Школі необхідно до 09 вересня 2021 р. заповнити реєстраційну анкету учасника за посиланням: bit.ly/3jIvif6. Зареєстрованим учасникам 10 вересня 2021 р. надійде запрошення до участі у Школі на електронні адреси, які вказані в реєстраційній анкеті.
Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: p4c@man.gov.ua або за номером (097) 7363103. Катерина Кушнаренко