Команда Київщини готується до участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

Залишились лічені дні до однієї з найбільш значимих подій року в МАН України:  5 – 8 листопада в режимі онлайн відбудеться III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН! Команда Київщини активно готується до конкурсу.

Протягом тижня юні дослідники області щодня зустрічалися у середовищі Zoom, щоб відшліфувати власні презентації і виступи, налаштуватися психологічно до участі у всеукраїнському заході.

Динамічний «онлайн-марафон»  проходив за науковими відділеннями МАН. З учнями працювали науковці закладів вищої освіти України, педагогічні працівники КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та педагоги-керівники дослідницьких проєктів. Під час зустрічей було створено атмосферу, максимально наближену до умов III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН: презентація проєкту відповідно до умов, регламенту – відповіді на запитання журі та інших учасників наукового відділення.

Попереду у МАНівців – важливий і відповідальний етап: презентація дослідницьких проєктів на всеукраїнському рівні. У процесі тренувальних зборів учні отримали можливість ще раз проаналізувати свої виступи і мають час їх доопрацювати.

Віримо в юних інтелектуалів Київщини! Бажаємо вам, дорогі учні, перемог на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!