Команди Київщини творчо й успішно подолали виклики Всеукраїнської олімпіади креативності

Завершилась креативна подорож для учасників Destination Imagination Ukraine, яка другий рік поспіль об’єднує  творчих, активних, кмітливих, веселих дітей з усієї України.

25 команд стали учасниками заходів, які цього року  відбулися дистанційно в рамках ІІ Всеукраїнської олімпіади креативності. Серед них – 2 команди Київської області: «Fulcrum» Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради та «Крокодоси» КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівськї молоді».

Кожна команда протягом року працювала над одним із шести викликів (технічний, інженерний, науковий, імпровізаційний, художній або суспільний) і підготувала креативне вирішення завдання, яке було представлено у вигляді відеопрезентацій.

У зв’язку із зміною формату проведення олімпіади, традиційних призових місць цього року не було, проте організатори та експерти визначили спеціальні нагороди та заохочувальні відзнаки.

За підсумками олімпіади, команда «Fulcrum» отримала спеціальну нагороду «Дух DI» та приз за «Унікальний апарат із сортування сміття», команду «Крокодоси» відзначено за перемогу у «Виклику Близнюків».

Бажаємо успіхів на шляху креативної подорожі DI!

 

 

Відкриття Всеукраїнської олімпіади креативності

Закриття Всеукраїнської олімпіали креативності