РЕЗУЛЬТАТИ III ЕТАПУ КОНКУРСУ 2017-2018 н.р.

origin 17o5zrrsn2wЗавершився тривалий і напружений марафон юних дослідників нашої держави –  ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Близько 1200 юних МАНівців з усіх регіонів протягом 5-ти днів змагалися за пермогу в 64 секціях МАН. Київщину на заході представляли 49  дітей.
19 учнів стали переможцями в секціях «Соціологія», «Іспанська мова», «Російська мова», «Загальна біологія», «Англійська мова», «Зарубіжна література», «Фольклористика», «Літературна творчість», «Українська мова», «Всесвітня історія», «Кліматологія та метеорологія», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Аерофізика та космічні дослідження», «Охорона довкілля та раціональне природокористування», «Агрономія», «Біологія людини», «Зоологія, ботаніка», «Історія України», «Географія та ландшафтознавство».
DSC 0290-18
Цьогорічний фінал конкурсу-захисту запамятається дітям не тільки як складний і напружений інтелектуальний турнір, а й унікальними зустрічами з відомими особистостями  та ціакавою дозвіллєво-розважальною програмою. Церемонія урочистого відкриття, дискусійні та екскурсійні програми конкурсу відбувалися в приміщенні Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», написання контрольних робіт і захист наукових досліджень – в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
DSC 0297-18
Урочистості з нагоди закриття конкурсних змагань для учнів-членів МАН проходили в Жовтневому палаці на Алеї Героїв Небесної Сотні. Відкрив урочистості президент Малої академії наук України, академік Національної академії наук України Станіслав Довгий, який запросив до вітань почесного гостя з Польщі – посла Польщі в Україні Яна Пекло. Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов звернувся до дітей з побажаннями успіхів у їх наукових пошуках і вручив Почесні грамоти від РНБО України 24 учасникам конкурсу за найкращі розробки в науково-технічній і медичній сферах.
Тепло зустріли юні МАНівці директора Національного центру «Мала академія наук України» Оксена Лісового, який виконав почесну місію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту медалями та дипломами Міністерства освіти і науки України. На завершення юні й талановиті отримали подарунки від спонсорів конкурсу-захисту, а також – сильні позитивні емоції від виступу електронного гурту ОNUKА.
DSC 0413-18
Вітаємо юних МАНівців Київщини – переможців  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Безперечно участь і перемога у фіналі наймаштабнішого конкурсу юних дослідників України – це неоціненний досвід і велике досягнення!