Наукове відділення | Секція | Координатори наукових відділень /секцій, керівники секцій |
1. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства | 1. Українська література | Завіщана Любов Григорівна,
методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» e-mail: 17zavischana54@ukr.net 0974005875 |
2. Зарубіжна література | ||
3. Фольклористика | ||
4. Мистецтвознавство | ||
5. Літературна творчість | ||
6. Кримськотатарська гуманітаристика | ||
2. Мовознавства | 1. Українська мова | Григоренко Олена Петрівна,
завідувач методичного відділу КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”, e-mail: ogman96@ukr.net 0675821764 |
2. Іспанська мова | ||
3. Англійська мова | ||
4. Німецька мова | ||
5. Французька мова | ||
6. Польська мова | ||
3. Філософії та суспільствознавства |
1. Філософія | Терехова Ольга Олександрівна,
заступник директора з навчально-методичної роботи КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”; e-mail: oterekhova@ukr.net 0976890315 |
2. Соціологія | ||
3. Правознавство | ||
4. Релігієзнавство | ||
5. Педагогіка | ||
6. Журналістика | ||
7. Психологія | ||
4. Історії | 1. Історія України | Сажко Світлана Миколаївна,
методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», координатор наукового відділення історії e-mail: svetlana_sazhko@ukr.net 0507691536 |
2. Археологія | ||
3. Історичне краєзнавство | ||
4. Етнологія | ||
5. Всесвітня історія | ||
5. Наук про Землю | 1. Географія | Бойчук Олена Володимирівна,
завідувач організаційно-масового відділу КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді” e-mail: elenabojcuk27@gmail.com 0969549089 |
2. Геологія, гідрогеологія та геофізика | ||
3. Метеорологія та кліматологія | ||
4. Гідрологія | ||
5. Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі | ||
6. Технічних наук | 1. Технологічні процеси та перспективні технології | Цибко Валентина Володимирівна,
методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»; e-mail: tsybko0809@gmail.com 0502604994 |
2. Електроніка та приладобудування | ||
3. Матеріалознавство | ||
4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка | ||
5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології | ||
6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження | ||
7. Науково-технічна творчість та винахідництво | ||
7. Інформаційних технологій | 1. Комп’ютерна інженерія | Цибко Валентина Володимирівна,
методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»; e-mail: tsybko0809@gmail.com 0502604994 |
2. Кібербезпека | ||
3. Програмна інженерія | ||
4. Системи та технології штучного інтелекту | ||
5. Інтернет-технології та вебдизайн | ||
6. Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність | ||
8. Математики | 1. Математика | Цибко Валентина Володимирівна,
методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»; e-mail: tsybko0809@gmail.com 0502604994 |
2. Прикладна математика | ||
3. Статистика | ||
9. Фізики і астрономії | 1. Теоретична фізика | Гончарук Марія Петрівна,
методист КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді” e-mail: goncharuk_man@ukr.net 0962223570 |
2. Прикладна фізика | ||
3. Астрономія | ||
4. Аерофізика та космічні дослідження | ||
10. Економіки | 1. Економіка та економічна політика | Бойчук Олена Володимирівна,
завідувач організаційно-масового відділу КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді” e-mail: elenabojcuk27@gmail.com 0969549089 |
2. Прикладна макро- та мікроекономіка | ||
3. Фінанси, банківська справа та страхування | ||
4. Менеджмент та маркетинг | ||
11. Хімії та біології | 1. Загальна біологія | Соловйова Ірина Василівна,
заступник директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» e-mail: man_ekolog@ukr.net 0976428307 |
2. Біологія людини | ||
3. Ботаніка | ||
4. Зоологія | ||
5. Медицина | ||
6. Охорона здоров’я | ||
7. Хімія | ||
12. Екології та аграрних наук | 1. Екологія | Федоренко Клавдія Василівна,
методист КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”, координатор наукового відділення екології та аграрних наук; e-mail: kfedorenko.man@gmail.com 0958080115 |
2. Охорона довкілля та раціональне природокористування | ||
3. Агрономія | ||
4. Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина | ||
5. Лісознавство | ||
6. Селекція та генетика | ||