Консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність відділень МАН Київщини

Відбулася консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність територіальних та локальних відділень МАН  Київщини. В режимі онлайн обговорено питання організаційного та інформаційно-методичного супроводу підготовки учнівської команди до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2021 році.  Близько 70 учасників заходу працювали в середовищі Zoom.

У лютому для спільноти МАН – активний і напружений період: розпочався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Цього року він відбувається онлайн і в оновленому форматі, що, зокрема, передбачає участь конкурсантів у постерному захисті та учнівській конференції.

Запроваджені зміни викликали безліч запитань у педагогів – координаторів територіальних та локальних відділень МАН  Київщини. У ході обласної консалт-студії відповіді на них надавали педагогічні працівники КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Аудиторію онлайн-зустрічі ознайомили з форматом, правилами та   технологіями  проведення ІІ (обласного) етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту у 2021 році. Механізми організації та проведення конкурсу-захисту розроблено з урахуванням вимог відповідних нормативних документів. Кожен юний учасник заходу отримає інструкції та консультації методиста – координатора секції. Вся необхідна інформація розміщується і на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Під час консалт-студії директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар  презентувала напрями комунікації та  координації діяльності територіальних  та локальних відділень МАН Київщини. Актуальність питання обумовлена структурними і кадровими змінами в результаті запровадження реформи децентралізації. Можливості МАН мають бути доступними обдарованим учням області незалежно від місця їх проживання, саме тому активна співпраця з ОТГ – серед пріоритетів Малої академії наук учнівської молоді. На сайті закладу створено інтерактивну мапу територіальних і локальних відділень МАН регіону та заплановано заповнення e-кейсу «МАН у цифровому вимірі».