Крокуємо до Palmes académiques разом з Малою академією наук

З вересня 2018 року стартував Рік французької мови в Україні. Київський обласний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» ініціював розробку проекту «Крокуємо до Palmes académiques», який наразі реалізується з метою популяризації французької мови в Україні, інтегрування учнів-членів МАН до франкомовного простору.

Стартовим заходом проекту став освітній воркшоп, який проведено 24 жовтня 2018 року за участі Флоранс Лєнзіні, директора коледжу ім. Адрієн Боллан м. Бесьєр, педагогічних та науково-педагогічних працівників, вихованців гуртків  Малої академії наук учнівської молоді – учасників проекту «Крокуємо до Palmes académiques».

Освітній діалог розпочала Минзар Світлана Анатоліївна, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», яка презентувала обласний проект, його дорожню карту та модель науково-освітнього партнерства в цьому напрямі.

Флоранс Лєнзіні ознайомила з особливостями освітньої системи Франції й окреслила напрями подальшої співпраці в рамках проекту, запропонувала партнерську взаємодію в навчально-методичному забезпеченні.

Вихованці гуртка «Основи науково-досліднгицької діяльності» Малої академії наук учнівської молоді презентували свої результати в дослідженні культури, мови та звичаїв Франції.

Спілкування й обговорення напрямів співпраці, за гарною французькою традицією, продовжилося в неформальній атмосфері за філіжанкою запашної кави з круасанами.

Запрошуємо освітян Київщини приєднатися до проекту Малої академії наук учнівської молоді «Крокуємо до Palmes académiques»! Ми відкриті до пропозицій і співпраці.