КрутеЗНО: читай твори, записуй подкасти, вигравай призи

Творча агенція «Баляндраси» та Київська Мала академія наук учнівської молоді оголошують перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів «КрутеЗНО – ЗНО у твоєму плеєрі»!

Метою проведення творчого конкурсу «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі»  є популяризація читання, створення платформи якісних навчальних матеріалів для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), впровадження та просування нових форматів у навчальний процес, підтримка та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, освітян та експертного середовища.

Умови проведення

У рамках конкурсу необхідно підготувати конкурсні роботи – літературні подкасти (Літкасти) на тексти, що увійшли до переліку обов’язкових для прочитання творів для ЗНО-2022.

Літкаст – це короткий переказ, огляд літературного твору, у якому автор-літкастер може акцентувати увагу на історії написання, сюжетних лініях, описах героїв, конфліктах або/та критиці твору.

Формат Літкасту – аудіо (звуковий) файл mp3 тривалістю від 3 до 25 хвилин.

Переможці визначатимуться у кожній із п’яти номінацій за однією із двох категорій: «Учнівський літкаст» (автори віком від 14 до 17 років (включно) та «Експертний літкаст» (автори віком від 18 років і до… без обмежень)!

Учасник може надсилати Літкасти в одній, двох, трьох, чотирьох або п’яти номінаціях (за бажанням). Кількість обраних номінацій не впливає на визначення переможців конкурсу. Також кількість творів, на які записано Літкаст, не є обмеженою.

Щоб подати на конкурс Літкаст, учаснику необхідно заповнити  до 15 березня 2022 року реєстраційну заявку на лендинговій сторінці конкурсу за адресою: http://krutezno.com/ (кнопка «Взяти участь»).

Роботи, які допущено до Конкурсу, публікуються на каналі «КрутеЗНО» на інтернет-платформі LitCom, де кожна зареєстрована особа матиме можливість безкоштовно прослухати Літкасти, опубліковані в рамках Конкурсу.

Кожен учасник може позмагатися за чималу грошову винагороду.

Призовий фонд конкурсу складає 100 тисяч гривень!

Журі обере 10 переможців, кожен із яких отримає по 10 тисяч гривень!

Деталі – на сайті Київської МАНна сайті конкурсуна Facebook сторінці конкурсу або в Instagram.

Задайте нового звучання українській літературі!