Курс підготовки «миротворців» від Малої академії наук

МАН розширює освітні можливості для дітей.  Учнів, які бажають вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів, щороку запрошують до участі у Всеукраїнській школі МИРотворчості. Цього року у проекті беруть участь двоє дівчат з Київщини – Ірина Ліщинська, учениця Білоцерківської спеціалізованої  школи I-III   ступенів №1 з поглибленим вивченням слов`янських мов та Марія Пугачова  – вихованка Києво-Святошинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді “Шанс”. 

Навчання у школі розділене на три етапи. Перший етап відбувся з 13 по 15 лютого в учбово-рекреаційному центрі «Міжнародний центр дитячої наукової творчості» у Пущі Водиці.

Участь у Школі – спілкування й одночасно навчання в ігровій формі. Такий формат допомагає краще пізнати себе і отримати корисний досвід, який обов’язково стане у пригоді в житті. Кожне заняття – це  своєрідний курс підготовки «миротворця». Тут навчать, як виходити з конфліктних ситуацій, постояти за себе і при цьому не застосовувати силу чи підвищений голос, володіти собою, а не йти за емоціями гніву, допомагати іншим опановувати себе під час розв’язання конфліктів.

 

Проєкт реалізовується Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», проектом «AVP (Альтернатива насильству) в Україні» і Благодійною фундацією «Діти надії та любові».