Курс підвищення кваліфікації для педагогів

До уваги педагогічних працівників закладів освіти курс підвищення кваліфікації «Методика CLIL у закладі освіти: інтегруємо географію та іноземні мови». Автор і спікер курсу – Артем Горобець, учитель географії, освітній експерт.

Курс розкриває теоретико-практичні особливості застосування CLIL як інструменту реалізації інтегрованого навчання Нової української школи на прикладі географії та англійської мови. Бонусом курсу є унікальні практичні кейси на прикладі географії та англійської мови, що містять комплект вправ і комплект занять CLIL; анімаційний англомовний контент і базу даних дидактичних англомовних матеріалів географічного спрямування (близько 150 варіацій)!

Цільова аудиторія: вчителі/викладачі географії; вчителі/викладачі англійської та інших іноземних мов; вчительство інших навчальних дисциплін; представники/представниці адміністрації закладів освіти; керівники/керівниці гуртків географічного профілю; керівники/керівниці наукових секцій відділення науки про Землю МАН; керівники/керівниці методичних об’єднань географії, іноземних мов; працівники/працівниці закладів позашкільної освіти.

Реєстрація за посиланням: https://vseosvita.ua/course/metodyka-clil-u-zakladi-osvity-intehruiemo-heohrafiiu-ta-inozemni-movy-418.html