Курс «Цікава фізика»: поспішай зареєструватися

Національний центр «Мала академія наук України» з 27 вересня по 20 грудня 2021 року проводить курс «Цікава фізика» в рамках Всеукраїнської профільної фізичної школи спільно з Київським академічним університетом з використанням дистанційних технологій.

До навчання в курсі запрошуються  учні 8 – 11 класів закладів загальної середньої освіти. Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету до 25 вересня, розміщену за  посиланням  https://forms.gle/D4hQMud2m7f5sCnq5

Метою курсу є представити фізику як цікаву, логічну, послідовну та просто красиву науку про навколишній світ. Поставлена мета досягається ретельним відбором цікавих тем, прикладів та задач із повсякденного життя навколо людини з використанням експериментів, теоретичних пояснень явищ. Здобуті знання мотивують і допоможуть у подальшому вивченні фізики.

Навчання здійснюватиметься на платформах Zoom, Google Classroom.Програмою курсу передбачено лекційні заняття та самостійна робота. За результатами навчання учасники отримають сертифікат.

Інформацію про зарахування на курс та доступ до відповідного електронного ресурсу буде надіслано учасникам на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.