Лекції, вебінари, онлайн-зустрічі для юних дослідників природи

Учні-члени наукового відділення хімії та біології Київського обласного територіального відділення МАН України обговорили актуальну тему взаємодії вірусів з людським організмом під час онлайн-лекції «Віруси Шредингера: живі й неживі серед нас. Основі новини, міфи і теорії про віруси». Ця лекція – одна з циклу цікавих онлайн-заходів, запропонованих учням Національним центром “Мала академія наук України” у період карантину.

Педагоги стали учасниками вебінару «Особливості сучасного викладання хімії у школі», під час якого розглянуто актуальні для кожного вчителя питання: як організації дітей для дистанційного навчання та якими онлайн-сервісами користуватись.

 

Юні екологи Київщини також ознайомилися з особливостями впливу зміни клімату на природні екосистеми, прослухавши онлайн-лекцію Віктора Карамушки, кандидата біологічних наук, завідувача кафедри екології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія». Всі бажаючі можуть ознайомитися з лекцією, яка у відкритому доступі розміщена на сайті КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді” в  рубриці “Онлайн-лекторій” віртуальної наукової школи.