Літературно-мистецькі та перекладацькі студії, присвячені 165 річниці від дня народження Івана Франка

Мала академія наук учнівської молоді запрошує юних дослідників, педагогів та шанувальників українського слова взяти участь у літературно-мистецьких та мовознавчих студіях, присвячених 165 річниці від дня народження видатного поета, прозаїка, драматурга, публіциста, перекладача та громадського діяча Івана Яковича Франка.

Модераторами студій стануть відомі науковці з Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка Національної академії наук України, Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі та інших закладів вищої освіти та наукових установ.

Цікаві онлайн-лекції, зустрічі з відомими літературознавцями та перекладачами, віртуальні виставки, конференції – усе це для вас, юні дослідники Київського обласного територіального відділення МАН України. Тож слідкуйте за анонсами, заходьте на нашу сторінку на Youtube.

Дивіться, слухайте, надихайтеся, працюйте! Нехай наукові студії, присвячені життю і творчості геніального українця Івана Франка стануть поштовхом до створення нових успішних наукових проєктів.