Літо, друзі, позитив!

DSC09098 У літньому профільному таборі МАН на базі Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації продовжується період творчості, драйву, нових відкриттів для обдарованих дітей Київщини. Перша профільна зміна завершилася 19 серпня врученням нагород «SMARTGENERATION -2018», словами вдячності, дружними обіймами…

МАНівську хвилю підхопили учасники другої профільної зміни – 180 юних дослідників з наукових відділень технічних наук, комп’ютерних наук, математики, фізики та астрономії, економіки.

DSC09135

20 серпня діти поринули в середовище, орієнтоване на прагнення до саморозвитку та створення власної формули успіху в рамках соціально-психологічної студії «Діалоги успіху». Провідні практичні психологи області провели з манівцями психологічні тренінги з формування внутрішньої мотивації, комунікативних умінь і навичок. Захоплюючими були  заняття з арт-терапії, ігри з тімбілдінгу, трансформаційно-комунікаційні ігри.

DSC09141

Друга половина насиченого табірного дня також стала сильним фактором, який мотивував дітей до саморозвитку, єднання у спільному прагенні позитивних змін в Україні.

DSC09143

Неймовірно, але  за один день дружний колектив табору підготував яскраве, сучасне шоу «SMART GENERATION – 2018». Приміщення зали, де відбувалося свято, наповнила позитивна енергія молодості і творчості, віри в себе: юні манівці, всі як один співали слова відомої сучасної української пісні: «В серцях у нас вогонь палає. Ми молоді, ми все здолаєм…». З надзвичайною гордістю діти виконували на сцені українські пісні, танцювали національні танці, брали участь у флешмобах патріотичного змісту.

DSC09149

Юні манівці – SMART GENERATION – це творчість, впевненість, позитив, майбутнє України. Хто ще не переконався в цьому, запрошуємо до табору МАН!

DSC09171

DSC09222